Kontakt

KOMA Modular s.r.o.

Říčanská 1191 
763 12 Vizovice
Česká republika
 
IČO 46966170
DIČ CZ46966170

Spisová značka: C 6807 vedená u Krajského soudu v Brně


T +420 577 007 711
F +420 577 452 837
E info@koma-modular.cz

ADRESÁŘ FIRMY

+

Ředitel

Ing. Stanislav Martinec
Ředitel společnosti
T +420 577 007 711
F +420 577 452 839
E Stanislav.Martinec@koma-modular.cz
+

Útvar administrativy

Ing. Jarmila Masařová
Asistentka jednatele
T +420 577 007 711
M +420 724 219 246
F +420 577 452 839
E Jarmila.Masarova@koma-modular.cz
+

Útvar prodeje - tuzemský obchod, Slovensko, Balkán a východní země

Karel Kolínský
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 713
M +420 606 734 155
F +420 577 452 839
E prodej@koma-modular.cz
Monika Becková
Prodejce
T +420 577 007 760
M +420 702 187 069
F +420 577 452 839
E Monika.Beckova@koma-modular.cz
Emanuel Holec
Prodejce
T +420 577 007 714
M +420 606 716 978
F +420 577 452 839
E Emanuel.Holec@koma-modular.cz
Jaroslav Moudřík
Prodejce
T +420 577 007 720
M +420 601 389 461
F +420 577 452 839
E Jaroslav.Moudrik@koma-modular.cz
+

Útvar prodeje - německy, francouzsky a polsky mluvicí země

Ing. Jaroslav Kandel
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 715
M +420 724 232 232
F +420 577 452 839
E sales@koma-modular.cz
Eva Mročková
Asistentka obchodu
T +420 577 007 712
M +420 606 700 827
F +420 577 452 839
E Eva.Mrockova@koma-modular.cz
Jitka Tomková, Dis.
Prodejce
T +420 577 007 761
M +420 725 521 703
F +420 577 452 839
E Jitka.TomkovaSvandova@koma-modular.cz
Lenka Kostelníková
Prodejce
T +420 577 007 721
M +420 724 990 392
F +420 577 452 839
E L.Kostelnikova@koma-modular.cz
Lenka Horská
Prodejce
T +420 577 007 722
M +420 606 745 454
F +420 577 452 839
E Lenka.Horska@koma-modular.cz
Ondřej Matyščak
Prodejce
T +420 577 007 768
F +420 577 452 839
E Ondrej.Matyscak@koma-modular.cz
+

Útvar prodeje - Benelux, severské země a ostatní anglicky mluvící země

Filip Kováč
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 716
M +420 724 105 816
F +420 577 452 839
E Filip.Kovac@koma-modular.cz
Martin Mališka
Prodejce
T +420 702 071 725
M +420 577 007 766
E Martin.Maliska@koma-modular.cz
+

Útvar marketing

Ing. Martin Hart
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 736
M +420 602 716 746
F +420 577 452 839
E marketing@koma-modular.cz
Ing.Lucie Slováčková
Asistentka
T +420 577 007 743
M +420 602 518 051
F +420 577 452 839
E Lucie.Slovackova@koma-modular.cz
+

Útvar strategický nákup

Pavel Julina
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 734
M +420 602 366 295
F +420 577 452 839
E Pavel.Julina@koma-modular.cz
Radim Matyáš
Referent SN
T +420 577 007 727
M +420 724 831 940
F +420 577 018 848
E Radim.Matyas@koma-modular.cz
+

Útvar zásobování a skladu

Ing. David Masař
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 744
M +420 702 167 342
E David.Masar@koma-modular.cz
Jindřich Dostál
Disponent
M +420 606 722 882
F +420 577 452 839
E Jindrich.Dostal@koma-modular.cz
Hana Babjarová
Disponent
T +420 577 007 726
M +420 602 572 371
F +420 577 452 839
E Hana.Babjarova@koma-modular.cz
Thomas Pečeňa
Disponent
M +420 725 881 540
E Thomas.Pecena@koma-modular.cz
+

Ekonomický útvar

Jiřina Grygarová
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 738
M +420 606 734 337
F +420 577 452 837
E Jirina.Grygarova@koma-modular.cz
Stanislava Grebeníčková
Účetní
T +420 577 007 737
M +420 577 452 837
E Stanislava.Grebenickova@koma-modular.cz
Milena Bečicová
Účetní
T +420 577 007 739
M +420 725 874 638
F +420 577 452 837
E Milena.Becicova@koma-modular.cz
+

Útvar IT

Ing. Luděk Ohnoutek
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 730
M +420 602 567 098
F +420 577 452 837
E Ludek.Ohnoutek@koma-modular.cz
+

Útvar projekce

Josef Mikulčík
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 725
M +420 724 244 992
F +420 577 452 839
E Josef.Mikulcik@koma-modular.cz
Martin Konečný
Projektant
T +420 577 007 728
M +420 725 713 929
F +420 577 452 839
E Martin.Konecny@koma-modular.cz
Patrik Füchs
Projektant
T +420 577 007 723
M +420 602 567 080
E Patrik.Fuchs@koma-modular.cz
+

Útvar konstrukce

Ing. Jiří Valenta
Konstruktér
T +420 577 007 724
M +420 724 849 879
F +420 577 452 839
E jiri.valenta@koma-modular.cz
Radek Burcev
Konstruktér
T +420 577 007 718
M +420 724 218 430
F +420 577 018 848
E Radek.Burcev@koma-modular.cz
+

Útvar TPV

Tomáš Hunák
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 719
M +420 606 710 309
F +420 577 452 839
E Toma.Hunak@koma-modular.cz
Matěj Galda
Projektant
T +420 577 007 717
M +420 725 065 670
F +420 577 452 839
E Matej.Galda@koma-modular.cz
Tomáš Koňařík
Projektant
T +420 577 007 758
M +420 702 011 969
F +420 577 452 839
E Tomas.Konarik@koma-modular.cz
Dominik Zvonek
Přípravář
T +420 577 007 759
E Dominik.Zvonek@koma-modular.cz
+

Útvar centrálního dispečinku

Jaromír Pšenka
Vedoucí útvaru centrální dispečink
T +420 577 007 731
M +420 602 538 632
F +420 577 452 839
E Jaromir.Psenka@koma-modular.cz
+

Útvar jakosti

Roman Rožnovják
Vedoucí útvaru jakosti, kontrolor
T +420 577 007 735
M +420 724 877 358
F +420 577 452 839
E Roman.Roznovjak@koma-modular.cz
Zdeněk Bednařík
Kontrolor
T +420 577 007 750
M +420 602 777 472
F +420 577 452 839
E Zdenek.Bednarik@koma-modular.cz
+

Útvar výrobní kalkulace

Marek Polách
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 756
M +420 606 727 456
F +420 577 452 839
E Marek.Polach@koma-modular.cz
Matěj Rybáček
Výrobní kalkulant
T +420 577 007 749
M +420 725 936 166
F +420 577 452 839
E Matej.Rybacek@koma-modular.cz
Lukáš Holý
Výrobní kalkulant
T +420 577 007 756
E Lukas.Holy@koma-modular.cz
+

Útvar správy majetku a investic

Ing. Petr Chval
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 733
M +420 724 217 445
F +420 577 452 837
E Petr.Chval@koma-modular.cz
Petr Závada
Stavební technik
T +420 577 007 742
M +420 607 008 262
F +420 577 452 839
E Petr.Zavada@koma-modular.cz
Antonín Vlček
Vedoucí údržby
M +420 607 057 793
E Antonin.Vlcek@koma-modular.cz
+

Útvar dispečink

Vladimír Mahdal
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 754
M +420 602 567 097
F +420 577 452 839
E Vladimir.Mahdal@koma-modular.cz
Petr Hanák
Dispečer montáží
T +420 577 007 767
M +420 606 717 931
E Petr.Hanak@koma-modular.cz
Marcela Holíková
Referentka dispečinku
T +420 577 007 762
M +420 725 102 639
F +420 577 452 839
E Marcela.Holikova@koma-modular.cz
+

Útvar průmyslového inženýrství

Libor Vanduch
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 765
M +420 724 252 804
F +420 577 452 839
E Libor.Vanduch@koma-modular.cz
+

Divize provoz

Ladislav Slámečka
Ředitel divize
T +420 577 007 741
M +420 606 780 752
F +420 577 018 848
E Ladislav.Slamecka@koma-modular.cz
+

Útvar personalistika a mzdy

Jitka Schovajsová
Personalistka, mzdová účetní
T +420 577 007 740
M +420 602 568 768
F +420 577 452 837
E Jitka.Schovajsova@koma-modular.cz
+

Útvar výroby

Martin Čada
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 748
M +420 602 576 860
F +420 577 452 839
E Martin.Cada@koma-modular.cz
Ing. Eva Mikačová
Plánovačka výroby
T +420 577 007 747
M +420 724 879 216
F +420 577 452 839
E Eva.Mikacova@koma-modular.cz
Martin Lutonský
Mistr
M +420 601 389 462
E Martin.Lutonsky@koma-modular.cz
Patrik Vávra
Mistr svařovna
M +420 702 023 789
E Patrik.Vavra@koma-modular.cz
Milan Blažek
Směnový mistr
M +420 607 052 719
E Milan.Blazek@koma-modular.cz

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT? NAPIŠTE NÁM

Kontaktní formulář bude odeslán na adresu: info@koma-modular.cz

Kariéra v KOMA

Chcete pracovat v naší firmě neb hledáte zaměstnání. Prohlédněte si aktuální volná místa případně zašlete Vaši motivační nabídku na naše personální oddělení.

Můžete využít výše umístěný kontaktní formulář.

Jsme držiteli ocenění Spolehlivá firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down