Store Line

Kontejnery určené pro skladování nářadí či materiálu.

Skladové kontejnery STORE LINE

Certifikát žárově zinkované oceli

Co jsou to skladové kontejnery? Skladové kontejnery vám poskytnou prostor pro pohodlné uložení materiálu - třeba na stavbě nebo kdekoliv jinde. Skladový kontejner je vyrobený z plechu a je nezateplený, na přání zákazníka však lze zateplení provést.

Kontejner lze upravit podle vašeho přání

Skladové kontejnery samozřejmě mohou mít i elektroinstalaci nebo sanitární vybavení. Variabilita je skutečně obrovská, skladové kontejnery lze upravit podle přání toho nejnáročnějšího zákazníka.

Ušetříte peníze, čas i starosti

Pokud se rozhodnete pro skladový kontejner vyrobený zkušenou firmou, rozhodně se nemusíte bát, že se nedoplatíte. Ušetříte i starosti. Kontejner k vám bude dopraven doslova za chvíli, jeho instalaci navíc můžete nechat na odborných pracovnících.

Varibality

Choose an external finish to your liking

If you think that container houses are practical and economical but nonetheless unsightly, let us prove you wrong. The types of facade designs which can be applied to modular buildings or residential containers are numberless, ranging from futuristic or conventional patterns to natural motives which allow the structure to blend in with the landscape.

Play with the interior, it will not drain your resources

In terms of residential container interiors, you would be very much mistaken to expect an austere shack. The interior can be furnished to your preferences as well. Choose a different theme for each room of the new house if you like.

Mobility

In addition you can quickly dismantle and move the whole residential container.  All its properties will be preserved, of course. You need not be afraid that the construction will ruin your bank account. Residential containers? The price list by no means contains astronomical sums. Rather to the contrary. You will save hundreds of thousands, or even millions you would have needed to invest into a traditional building. Send us your requirement and we will send you an accurate quote by turn of post. 

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down