City moduly byly opět vidět i v prvním pololetí 2018

Designové City moduly KOMA si za necelé čtyři roky získaly mnoho příznivců a prokázaly tak životnost a chybějící produkt na designové, kulturní či společenské akce, které lze shrnout pod jeden název Pop-up. City moduly jste mohli opět shlédnout na akcích, které propagují filmové festivaly a to v Olomouci na AFO nebo na Zlínském filmovém festivalu. City moduly stály u počátku Zlínského Design Weeku a ani při letošním čtvrtém ročníku nechyběly. Pomáhaly propagovat Pražské jaro a ukázaly možnosti oživení měst při opakující akci SDÍLKO V Ostravě Porubě. Poprvé byly nápomocny i světově známé firmě IKEA pro HR akce v Praze, Brně a Bratislavě. V letošním roce už máme téměř zaplněný kalendář, kde City moduly ještě uvidíte a to nejen v Česku, ale i na Slovensku.


Wir sind im Besitz der Auszeichnungen "Die Firma des Jahres", "Tschechischer Leader", "Hechte des tschechischen Business", "Der Exporteur des Jahres", "Innovative Gesellschaft" und "Faire Gesellschaft”.

ZERTIFIKATE

AQAP 2110

Übereinstimmung des Qualitätsmanagementsystems mit den Anforderungen von ISO 9001:2016

Hier ist unser E-Bulletin erhältlich

Dank dem Abonnement unseres monatlichen E-Bulletins behalten Sie den Überblick über das aktuelle Geschehen in der Welt der modularen Architektur sowie über Neuigkeiten zum System der Modulbauweise von KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
KOSTENLOS NACHFRAGE