Otevřeli jsme kavárnu POTMĚ

Byli jsme při slavnostním otevření kavárny POTMĚ, kterou jsme vrámci humanitárních projektů dodali Nadaci Světluška - Nadačního fondu Českého rozhlasu. Jako společensky odpovědná firma uskutečňujeme každý rok jeden větší projekt v rámci humanitárních akcí. V minulosti jsme například dodali ubytovnu pro ukrajinské opuštěné matky s dětmi, které přišly o manžele díky ruské agresi nebo dodávku prodejny zeleniny do Moldavska, ale i ubytovnu pro bezdomovce na Slovensku pro Dobrého pastiera. Kavárna POTMĚ je první větší projekt na našem území. Na celé akci se podílely naše sestry z KOMA FAMILY. KOMA MODULAR moduly vyrobila dle návrhu Adély Bačové, KOMA FACADE moduly oblékla do zrcadlové fasády a KOMA RENT zajistila logistiku - dopravu a montáž. KOMA RENT navíc poskytne prostor pro zaparkování kavárny v době, kdy nebude na žádné akci a bude zajišťovat i na dalších akcích dopravu a montáž. Zažili jsme osobně zvláštní atmosféru, kdy v absolutní tmě trávíte čas v kavárně. Musíme vyjádřit obdiv k nevidomým obsluhujícím, jejich příjemné vystupování a šíření pozitivní energie. Česká televize věnovala tomuto počinu vysílací čas v rámci Studia 6 - viz.video. Otevření komentovala Lucie Výborná za přítomnosti dalších známých osobností - rozhovor s ředitelkou nadace Světluška si můžete poslechnout zde. Autory jednotného vizuálního stylu Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška a Kavárny Potmě jsou Petra Komárková (autorka loga) a Jakub Šolín (kretivní koncept) z Grafického studia Českého rozhlasu.  


Wir sind im Besitz der Auszeichnungen "Die Firma des Jahres", "Tschechischer Leader", "Hechte des tschechischen Business", "Der Exporteur des Jahres", "Innovative Gesellschaft" und "Faire Gesellschaft”.

ZERTIFIKATE

AQAP 2110

Übereinstimmung des Qualitätsmanagementsystems mit den Anforderungen von ISO 9001:2016

Hier ist unser E-Bulletin erhältlich

Dank dem Abonnement unseres monatlichen E-Bulletins behalten Sie den Überblick über das aktuelle Geschehen in der Welt der modularen Architektur sowie über Neuigkeiten zum System der Modulbauweise von KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
KOSTENLOS NACHFRAGE