City moduly byly opět vidět i v prvním pololetí 2018

Designové City moduly KOMA si za necelé čtyři roky získaly mnoho příznivců a prokázaly tak životnost a chybějící produkt na designové, kulturní či společenské akce, které lze shrnout pod jeden název Pop-up. City moduly jste mohli opět shlédnout na akcích, které propagují filmové festivaly a to v Olomouci na AFO nebo na Zlínském filmovém festivalu. City moduly stály u počátku Zlínského Design Weeku a ani při letošním čtvrtém ročníku nechyběly. Pomáhaly propagovat Pražské jaro a ukázaly možnosti oživení měst při opakující akci SDÍLKO V Ostravě Porubě. Poprvé byly nápomocny i světově známé firmě IKEA pro HR akce v Praze, Brně a Bratislavě. V letošním roce už máme téměř zaplněný kalendář, kde City moduly ještě uvidíte a to nejen v Česku, ale i na Slovensku.


We are proud to have won the following awards: Company of the Year, Driving Force of Czech Business, Czech Leader, Exporter of the Year, Innovative Company, and Fair Company.

CERTIFICATION

AQAP 2110

Certificate of quality system compliance as required by ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Get modular news with e-bulletin

If you subscribe to our monthly e-bulletin you will be periodically informed about the latest developments in the world of modular architecture and new offers of the KOMA modular building system.
Scroll Down Scroll down
 
FREE DEMAND