City moduly v roce 2018

Konec jara a léto jsou obdobím festivalů a různých kulturních akcí, kde jsou CITY moduly hojně využívány.

Zmiňme tedy alespoň některé objekty. Koncem dubna se již po čtvrté objevily naše CITY moduly na studentské akci pořádané UTB Zlín – Design Weeku. Ve stejnou dobu putovaly 3 moduly do Olomouce na Mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů AFO.  Celý květen pak sloužilo 9 modulů jako netradiční pop-up expozice Sdílko v Ostravě. Patrová sestava Minilighthouse oživila Václavák v Praze, kde posloužila jako infopoint na akci Pražské Jaro.

Největší akcí letošního jara byl pro naše CITY moduly Filmový festival ve Zlíně. Na přelomu května a června jste mohli vidět v centru Zlína 39 modulů včetně designových dílniček či sestavy Lighthouse, která poskytla zázemí ČT.

Poté následoval další festival, tentokrát v Karlových Varech, kde jsme již podruhé postavili dům České Televize a nechyběla ani sestava pro BMW s designovými obklady z Cetrisu a překližky, kterou navrhlo studio Olgoj Chorchoj.

Lighthouse jsme mezitím přestěhovali na Slovácké léto do Uherského Hradiště.  Další moduly byly během léta vidět na náměstí v Otrokovicích a v Kroměříži, na Lipně či v Praze. Nechyběly ani na Colours of Ostrava nebo na Barum Rallye ve Zlíně.

Letos naše moduly zavítaly i za hranice - 4 do Trenčianských Teplic, další byly v Aquaparku Bešeňová a v Tatralandii. 

Ani podzim a zima nezůstaly pozadu ve využívání našich designových City modulů různými organizacemi. V Praze u Anděla poskytly výstavní prostor pro vzpomínku padesátiletého výročí okupace armádami Varšavské smlouvy pod vedením Sovětského svazu.  Několik modulů poskytlo prostor pro prezentaci designérů na největší designové akci ve střední Evropě Designbloku.

Vedle již tradičně využívaných modulů na svátek světla Signál v Praze, byly využity naše moduly na festivalu světla a virtuální reality Světlo Valmez.

Lighthouse oživil historické náměstí v Jihlavě v rámci největšího filmového festivalu dokumentárních filmů v Evropě Ji-Hlava.

V Praze byly naše City moduly součástí oslav 100 let od vzniku Československa, o tom ale píšeme na jiném místě. Nechyběly ani na festivalu inovací v Praze Holešovicích Future Port FPP 2018. V rámci vánočních trhů nebudou opět naše designové moduly v Brně a na jiných místech.


We are proud to have won the following awards: Company of the Year, Driving Force of Czech Business, Czech Leader, Exporter of the Year, Innovative Company, and Fair Company.

CERTIFICATION

AQAP 2110

Certificate of quality system compliance as required by ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Get modular news with e-bulletin

If you subscribe to our monthly e-bulletin you will be periodically informed about the latest developments in the world of modular architecture and new offers of the KOMA modular building system.
Scroll Down Scroll down
 
FREE DEMAND