Otevřeli jsme kavárnu POTMĚ

Byli jsme při slavnostním otevření kavárny POTMĚ, kterou jsme vrámci humanitárních projektů dodali Nadaci Světluška - Nadačního fondu Českého rozhlasu. Jako společensky odpovědná firma uskutečňujeme každý rok jeden větší projekt v rámci humanitárních akcí. V minulosti jsme například dodali ubytovnu pro ukrajinské opuštěné matky s dětmi, které přišly o manžele díky ruské agresi nebo dodávku prodejny zeleniny do Moldavska, ale i ubytovnu pro bezdomovce na Slovensku pro Dobrého pastiera. Kavárna POTMĚ je první větší projekt na našem území. Na celé akci se podílely naše sestry z KOMA FAMILY. KOMA MODULAR moduly vyrobila dle návrhu Adély Bačové, KOMA FACADE moduly oblékla do zrcadlové fasády a KOMA RENT zajistila logistiku - dopravu a montáž. KOMA RENT navíc poskytne prostor pro zaparkování kavárny v době, kdy nebude na žádné akci a bude zajišťovat i na dalších akcích dopravu a montáž. Zažili jsme osobně zvláštní atmosféru, kdy v absolutní tmě trávíte čas v kavárně. Musíme vyjádřit obdiv k nevidomým obsluhujícím, jejich příjemné vystupování a šíření pozitivní energie. Česká televize věnovala tomuto počinu vysílací čas v rámci Studia 6 - viz.video. Otevření komentovala Lucie Výborná za přítomnosti dalších známých osobností - rozhovor s ředitelkou nadace Světluška si můžete poslechnout zde. Autory jednotného vizuálního stylu Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška a Kavárny Potmě jsou Petra Komárková (autorka loga) a Jakub Šolín (kretivní koncept) z Grafického studia Českého rozhlasu.  


We are proud to have won the following awards: Company of the Year, Driving Force of Czech Business, Czech Leader, Exporter of the Year, Innovative Company, and Fair Company.

CERTIFICATION

AQAP 2110

Certificate of quality system compliance as required by ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Get modular news with e-bulletin

If you subscribe to our monthly e-bulletin you will be periodically informed about the latest developments in the world of modular architecture and new offers of the KOMA modular building system.
Scroll Down Scroll down
 
FREE DEMAND