ELEKTROMONTÉR - Vizovice

Pracovní náplň:

  • zapojování elektroinstalací v obytných modulech
  • spolupráce v Elektro týmu

Očekáváme:

  • SOU, SŠ vzdělání
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • vyhláška 50/78 Sb.
  • flexibilitu, ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Nabízíme:

  • stabilní zázemí ryze české výrobní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • program benefitů - dotované stravování v místní moderní kantýně, zvýhodněná cena kávy, pitný režim, zvýhodněné mobilní tarify, jazykové a jiné kurzy a vzdělávání, odměny při životních a pracovních událostech, program úspor a zlepšování - finanční bonusy, firemní akce (dětský den, Mikuláš v KOMĚ, Vánoční odpoledníček atd.)
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • pracoviště - Vizovice

Pokud vás pracovní pozice zaujala, zašlete svůj životopis na adresu kariera@koma-modular.cz

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

Formulář bude odeslán na adresu: kariera@koma-modular.cz
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: jpg pdf doc docx.

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down

POSLAT POPTÁVKU