TECHNOLOG VÝROBY - Vizovice

Pracovní náplň:

  • příprava technologických postupů a realizace zkoušek při vývoji a inovaci produktů
  • vypracování technologických předpisů, norem a podkladů pro cenové kalkulace
  • ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit
  • optimalizace stávajících technologických možností výroby
  • implementace metod štíhlé výroby
  • spolupráce s výrobou, kvalitou, projekcí a ostatními útvary

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • předchozí praxe na obdobné pozici ve výrobě
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenosti z oblasti modulární výstavby výhodou
  • znalost AutoCAD výhodou
  • znalost práce na PC - MS Office

Nabízíme:

  • stabilní zázemí ryze české výrobní společnosti
  • pevnou mzdu + podílové motivační hodnocení s možností růstu
  • program benefitů - úhradu cestovného z práce a do práce, dotované stravování v místní moderní kantýně, zvýhodněná cena kávy, pitný režim, zvýhodněné mobilní tarify, jazykové a jiné kurzy a vzdělávání, odměny při životních a pracovních událostech, program úspor a zlepšování - finanční bonusy, firemní akce (dětský den, Mikuláš v KOMĚ, Vánoční odpoledníček atd.)
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • pracoviště - Vizovice

Pokud vás pracovní pozice zaujala, zašlete svůj životopis na adresu kariera@koma-modular.cz

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down