Kontakt

KOMA Modular s.r.o.

Říčanská 1191 
763 12 Vizovice
Česká republika
 
IČO 46966170
DIČ CZ46966170

Spisová značka: C 6807 vedená u Krajského soudu v Brně


T +420 577 007 711
F +420 577 452 837
E info@koma-modular.cz

ADRESÁŘ FIRMY

+

Jednatel společnosti

Ing. Stanislav Martinec
Jednatel společnosti, ředitel divize obchod
T +420 577 007 711
F +420 577 452 839
E Stanislav.Martinec@koma-modular.cz
Bc. Martina Holbová
Asistentka jednatele
T +420 577 007 711
M +420 720 042 780
F +420 577 452 839
E Martina.Holbova@koma-modular.cz
+

Divize obchod

Ing. Stanislav Martinec
Jednatel společnosti, ředitel divize obchod
T +420 577 007 711
F +420 577 452 839
E Stanislav.Martinec@koma-modular.cz
Ing. Jaroslav Kandel
Vedoucí útvaru OS 02 - zahraniční obchod
T +420 577 007 715
M +420 724 232 232
F +420 577 452 839
E kandel@koma-modular.cz
Filip Kováč
Vedoucí útvaru OS 03 - zahraniční obchod
T +420 577 007 716
M +420 724 105 816
F +420 577 452 839
E Filip.Kovac@koma-modular.cz
Karel Kolínský
Vedoucí útvaru OS 05 - tuzemský obchod
T +420 577 007 713
M +420 606 734 155
F +420 577 452 839
E prodej@koma-modular.cz
+

Divize technická

Ing. Luděk Ohnoutek
Ředitel divize
T +420 577 007 730
F +420 577 452 837
E Ludek.Ohnoutek@koma-modular.cz
Martin Konečný
Vedoucí útvaru projekce
T +420 577 007 728
M +420 725 713 929
F +420 577 452 839
E Martin.Konecny@koma-modular.cz
Ing. Monika Žílová
Vedoucí útvaru TPV a kalkulace
T +420 577 007 774
M +420 606 771 555
E Monika.Zilova@koma-modular.cz
Ing. Bohumil Juřenčák
Vedoucí útvaru IT
T +420 577 007 711
M +420 702 166 265
E Bohumil.Jurencak@koma-modular.cz
+

Divize logistika

Ing. David Masař
Ředitel divize logistika, vedoucí útvaru zásobování
T +420 577 007 744
M +420 702 167 342
E David.Masar@koma-modular.cz
+

Divize servis a montáže

Radek Bednář
Ředitel divize
T +420 577 007 768
M +420 702 197 558
E Radek.Bednar@koma-modular.cz
+

Divize ekonomická

Jiřina Grygarová
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 738
M +420 606 734 337
F +420 577 452 837
E Jirina.Grygarova@koma-modular.cz
+

Útvar prodeje - tuzemský obchod, Slovensko, Balkán a východní země

Karel Kolínský
Vedoucí útvaru OS 05 - tuzemský obchod
T +420 577 007 713
M +420 606 734 155
F +420 577 452 839
E prodej@koma-modular.cz
Emanuel Holec
Prodejce
T +420 577 007 714
M +420 606 716 978
F +420 577 452 839
E Emanuel.Holec@koma-modular.cz
Jaroslav Moudřík
Prodejce
T +420 577 007 720
M +420 601 389 461
F +420 577 452 839
E Jaroslav.Moudrik@koma-modular.cz
Monika Becková
Prodejce
T +420 577 007 760
M +420 702 187 069
F +420 577 452 839
E Monika.Beckova@koma-modular.cz
+

Útvar prodeje - německy, francouzsky a polsky mluvicí země

Ing. Jaroslav Kandel
Vedoucí útvaru OS 02 - zahraniční obchod
T +420 577 007 715
M +420 724 232 232
F +420 577 452 839
E kandel@koma-modular.cz
Eva Mročková
Asistentka obchodu
T +420 577 007 712
M +420 606 700 827
F +420 577 452 839
E Eva.Mrockova@koma-modular.cz
Jitka Tomková, Dis.
Prodejce
T +420 577 007 761
M +420 725 521 703
F +420 577 452 839
E Jitka.TomkovaSvandova@koma-modular.cz
Lenka Kostelníková
Prodejce
T +420 577 007 721
M +420 724 990 392
F +420 577 452 839
E L.Kostelnikova@koma-modular.cz
Lenka Horská
Prodejce
T +420 577 007 722
M +420 606 745 454
F +420 577 452 839
E Lenka.Horska@koma-modular.cz
+

Útvar prodeje - Benelux, severské země a ostatní anglicky mluvící země

Filip Kováč
Vedoucí útvaru OS 03 - zahraniční obchod
T +420 577 007 716
M +420 724 105 816
F +420 577 452 839
E Filip.Kovac@koma-modular.cz
Martin Mališka
Prodejce
T +420 702 071 725
M +420 577 007 766
E Martin.Maliska@koma-modular.cz
Tereza Vondráčková
prodejce
M +420724378289
E tereza.vondrackova@koma-modular.cz
+

Útvar projekce

Martin Konečný
Vedoucí útvaru projekce
T +420 577 007 728
M +420 725 713 929
F +420 577 452 839
E Martin.Konecny@koma-modular.cz
Josef Mikulčík
Projektant
T +420 577 007 725
M +420 724 244 992
F +420 577 452 839
E Josef.Mikulcik@koma-modular.cz
Ing. Vlastimil Ptáček
Projektant
T +420 577 007 769
M +420 720 960 134
E Vlastimil.Ptacek@koma-modular.cz
Tomáš Hunák
Projektant
T +420 577 007 719
M +420 606 710 309
F +420 577 452 839
E Tomas.Hunak@koma-modular.cz
Jana Šilhavíková
Projektantka
T +420 577 007 772
M +420 724 219 309
E Jana.Silhavikova@koma-modular.cz
+

Útvar TPV

Ing. Monika Žílová
Vedoucí útvaru TPV a kalkulace
T +420 577 007 774
M +420 606 771 555
E Monika.Zilova@koma-modular.cz
Radek Burcev
přípravář
T +420 577 007 718
M +420 724 218 430
F +420 577 018 848
E Radek.Burcev@koma-modular.cz
Tomáš Koňařík
přípravář
T +420 577 007 758
M +420 702 011 969
F +420 577 452 839
E Tomas.Konarik@koma-modular.cz
Miroslav Šišák
přípravář
T +420 577 007 771
M +420 727 897 963
E Miroslav.Sisak@koma-modular.cz
Matěj Galda
přípravář
T +420 577 007 717
M +420 725 065 670
F +420 577 452 839
E Matej.Galda@koma-modular.cz
Ing. arch. Martin Bosák
přípravář
T +420 577 007 749
F +420 577 452 839
E Martin.Bosak@koma-modular.cz
Marek Polách
Výrobní kalkulant
T +420 577 007 756
M +420 606 727 456
F +420 577 452 839
E Marek.Polach@koma-modular.cz
Bc. Kamil Kovář
Výrobní kalkulant
T +420 577 007 773
M +420 727 954 075
E Kamil.Kovar@koma-modular.cz
+

Útvar IT

Ing. Bohumil Juřenčák
Vedoucí útvaru IT
T +420 577 007 711
M +420 702 166 265
E Bohumil.Jurencak@koma-modular.cz
+

Útvar zásobování a skladu

Ing. David Masař
Ředitel divize logistika, vedoucí útvaru zásobování
T +420 577 007 744
M +420 702 167 342
E David.Masar@koma-modular.cz
Michal Zeťák
Vedoucí skladu
T +420 577 007 726
M +420 720 958 669
F +420 577 452 839
E Michal.Zetak@koma-modular.cz
Hana Babjarová
Disponent
T +420 577 007 726
M +420 602 572 371
F +420 577 452 839
E Hana.Babjarova@koma-modular.cz
Thomas Pečeňa
Disponent
M +420 725 881 540
E Thomas.Pecena@koma-modular.cz
Dominik Radoň
Disponent
T +420 577 452 839
M +420 702 025 696
E Dominik.Radon@koma-modular.cz
+

Útvar dopravy

Vladimír Mahdal
Vedoucí útvaru dopravy
T +420 577 007 754
M +420 602 567 097
F +420 577 452 839
E Vladimir.Mahdal@koma-modular.cz
Marcela Holíková
Referentka dispečinku
T +420 577 007 762
M +420 725 102 639
F +420 577 452 839
E Marcela.Holikova@koma-modular.cz
+

Útvar výroby

Martin Čada
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 748
M +420 602 576 860
F +420 577 452 839
E Martin.Cada@koma-modular.cz
Martin Lutonský
Mistr
M +420 601 389 462
E Martin.Lutonsky@koma-modular.cz
Patrik Vávra
Mistr svařovna
M +420 702 023 789
E Patrik.Vavra@koma-modular.cz
Milan Blažek
Směnový mistr
M +420 607 052 719
E Milan.Blazek@koma-modular.cz
+

Útvar technologie plánování

Ing. Andrej Jurkov
Vedoucí útvaru technologie plánování
M +420 607 039 605
E Andrej.Jurkov@koma-modular.cz
+

Útvar účtárna, controlling

Jiřina Grygarová
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 738
M +420 606 734 337
F +420 577 452 837
E Jirina.Grygarova@koma-modular.cz
Milena Bečicová
Účetní
T +420 577 007 739
M +420 725 874 638
F +420 577 452 837
E Milena.Becicova@koma-modular.cz
Stanislava Grebeníčková
Účetní
T +420 577 007 737
M +420 577 452 837
E Stanislava.Grebenickova@koma-modular.cz
+

Útvar marketing

Ing. Martin Hart
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 736
M +420 602 716 746
F +420 577 452 839
E marketing@koma-modular.cz
Ing. Lucie Füchsová
Asistentka
T +420 577 007 743
M +420 602 518 051
F +420 577 452 839
E Lucie.Fuchsova@koma-modular.cz
+

Útvar strategický nákup

Radim Matyáš
Vedoucí
T +420 577 007 727
M +420 724 831 940
F +420 577 018 848
E Radim.Matyas@koma-modular.cz
Jindřich Dostál
Referent
T +420 577 007 764
M +420 606 722 882
F +420 577 452 839
E Jindrich.Dostal@koma-modular.cz
Agnieszka Serafin, DiS.
Referentka
T +420 577 007 727
M +420 720 069 987
F +420 577 018 848
E Agnieszka.Serafin@koma-modular.cz
+

Útvar centrálního dispečinku

Jaromír Pšenka
Vedoucí útvaru centrální dispečink
T +420 577 007 731
M +420 602 538 632
F +420 577 452 839
E Jaromir.Psenka@koma-modular.cz
Ing. Eva Mikačová
Plánovačka výroby
T +420 577 007 747
M +420 724 879 216
F +420 577 452 839
E Eva.Mikacova@koma-modular.cz
+

Útvar jakosti

Roman Rožnovják
Vedoucí útvaru jakosti
T +420 577 007 735
M +420 724 877 358
F +420 577 452 839
E Roman.Roznovjak@koma-modular.cz
Stanislav Urban
Kontrolor
M +420 724 253 580
E Stanislav.Urban@koma-modular.cz
Jiří Machů
Kontrolor
E Jiri.Machu@koma-modular.cz
+

Útvar správy majetku a investic

Ing. Petr Chval
Vedoucí útvaru
T +420 577 007 733
M +420 724 217 445
F +420 577 452 837
E Petr.Chval@koma-modular.cz
Petr Závada
Stavební technik
T +420 577 007 742
M +420 607 008 262
F +420 577 452 839
E Petr.Zavada@koma-modular.cz
Roman Hajda
Vedoucí údržby
M +420 724 879 218
E Roman.Hajda@koma-modular.cz
+

Vývojové centrum

Ing. Jiří Valenta
T +420 577 007 724
M +420 724 849 879
F +420 577 452 839
E jiri.valenta@koma-modular.cz
Patrik Füchs
T +420 577 007 723
M +420 602 567 080
E Patrik.Fuchs@koma-modular.cz
MgA. Adéla Bačová
M +420 737 617 259
E Adela.Bacova@koma-modular.cz
+

Rozvoj člověka

Ing. Jitka Motýlová
KOMA škola, vzdělávání
M +420 737 668 836
E Jitka.Motylova@koma-modular.cz
Jitka Schovajsová
Personalistka
T +420 577 007 740
M +420 602 568 768
F +420 577 452 837
E Jitka.Schovajsova@koma-modular.cz

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT? NAPIŠTE NÁM

Kontaktní formulář bude odeslán na adresu : info@koma-modular.cz

Kariéra v KOMA

Chcete pracovat v naší firmě neb hledáte zaměstnání. Prohlédněte si aktuální volná místa případně zašlete Vaši motivační nabídku na naše personální oddělení.

Můžete využít výše umístěný kontaktní formulář.

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down