Výhody modulární výstavby

Nespornou výhodou modulární architektury je rychlost výstavby a její šetrnost k okolnímu prostředí. I u komplikovaných staveb se „stavba“ pohybuje maximálně v řádu týdnů.

Modulární KOMA systém je velmi rychlý, ekologický, cenově výhodný, inovativní a šetrný ke svému okolí. A navíc je velmi kvalitní a krásný.

Rychlost

KOMA modulární systém je extrémně rychlý stavebně konstrukční systém. Je to unikátní proces výstavby, při kterém jsou použity jednotlivé moduly, jež se hotové osazují na stavební parcelu.

Ekonomičnost

Základní a neocenitelná finanční úspora KOMA systému spočívá v rychlosti výstavby, neboť investor má svoji nemovitost k dispozici prakticky okamžitě. Tím eliminuje sekundární výdaje s prozatímním pronájmem či provozem jiných objektů.

Variabilita

KOMA systém svojí variabilností nabízí modulární stavby, tvořené jedním či několika moduly, jednopodlažní stejně jako vícepatrové, nízkoenergetické, nebo například odolné proti požáru. Jednoduše řečeno, KOMA stavby mohou být takové, jaké chcete, aby byly.

Kvalita

KOMA klade veliký důraz na vývoj a inovace. Základem je kvalitní rám z pozinkovaného plechu. I proto je KOMA realizátorem českého pavilonu EXPO 2015. Navíc má ve svém portfoliu velkoformátové nízkoenergetické moduly COMFORT či unikátní CITY moduly lichoběžníkového tvaru.

 

 

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU