Česká republika vrátila jako první účastník EXPO prázdný pozemek organizátorům

KOMA získala další prvenství týkající se účasti na EXPO 2015 v italském Milánu. Jako první odevzdala organizátorům výstavy parcelu, kde stál ještě začátkem listopadu český pavilon. Z pětapadesáti zemí, které stavěly vlastní pavilony, je tak ČR úplně první!

Po ukončení výstavy KOMA budovu rozebrala a jednotlivé moduly převezla zpátky do Vizovic, kde z nich do konce roku 2016 postaví centrum modulární architektury. Přízemí pavilonu bude využíváno jako výstavní prostor a horní patra budou věnována administrativnímu centru KOMA. Již na rok 2017 připravuje KOMA bohatý program Centra modulární architektury, který se bude skládat z přednášek, konferencí, výstav či školení. Modulární pavilon tak bude sloužit k popularizaci modulární architektury, jejíž základní výhodou je snadná přenositelnost. I proto je český modulární pavilon šetrný k životnímu prostředí, neboť na rozdíl od ostatních pavilonů je z toho českého téměř nulový odpad. 


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU