Otevření nové výrobně logistické haly

Dne 15.10.2008 jsme uvedli do provozu novou výrobně logistickou halu. Výrobně logistická hala je 3. etapou modernizace výrobního závodu KOMA MODULAR CONSTRUCTION, která navazuje na novou výstavbu výrobní linky.

Rekonstrukce komplexu výrobního závodu bude dále pokračovat ještě 4. a 5. etapou, kdy bude dobudováno úložiště vyrobených kontejnerů, výstavba haly na atypické moduly a nové sociální zařízení pro pracovníky výroby. 

Firma má v plánu také zrekonstruovat vývojovou dílnu a vybavit výrobu novými stroji. Celá rekonstrukce výrobně logistické haly probíhala ve spolupráci s odborníky na logistiku a výrobní procesy, takže v nové výrobě jsou uplatňovány principy moderního řízení výroba a zásobování výrobní linky s omezením nevýrobních časů.

Vedle řízení výroby a všech firemních procesů pomocí informačního systému, zavedení standardní výroby celopozinkovaných rámů a uplatňováním moderních způsobů řízení, je výstavba nové výrobně logistické haly dalším krokem k výraznému odlišení od konkurence.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU