Inovační firma Zlínského kraje

KOMA MODULAR CONSTRUCTION získala Čestné uznání v nultém ročníku soutěže podnikatelských subjektů s názvem „Inovační firma Zlínského kraje". Hejtmanství Zlína slavnostně vyhlásilo výsledky premiérového ročníku poslední den měsíce září 2009.

V konkurenci 22 soutěžících společností zvítězila se svými inovačními aktivitami a s nimi propojenými ekonomickými výsledky společnost 5M, s.r.o. z Kunovic. Ta se zabývá výrobou lepidel, kompozitních a sendvičových materiálů pro široké uplatnění zejména v oblasti výroby letadel, kolejových a silničních vozidel, sportovních potřeb a stavebnictví. Organizátoři soutěže ocenili v rámci slavnostního středečního večera ve zlínské Baťově vile inovační aktivity regionálních společností také dvěma čestnými uznáními. První získala vizovická firma Koma Modular Construction, s.r.o., zabývající se výrobou prostorových modulů a obytných kontejnerů a která je leader a propagátor modulární výstavby v České republice a na Slovensku.

Čestné uznání získala také zlínská strojírenská společnost Tajmac - ZPS, a.s., produkující obráběcí a soustružnická centra i automaty. „Smyslem soutěže bylo ocenit a prezentovat ty podnikatelské subjekty, které dosahují v oblasti inovací dobrých výsledků. Věřím, že tato soutěž přispěje ke zviditelnění inovačních aktivit všech soutěžních firem a výsledky budou pro oceněné, ale i všechny ostatní, motivací k dalšímu rozvoji. Zároveň chceme touto soutěží prezentovat Zlínský kraj jako inovační region a vyzdvihnout konkrétní příklady úspěšných firem majících zájem o prezentaci svých aktivit a zavedených inovačních procesů," uvedl hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák.

video


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU