První modulární mateřská školka v ČR

Česká republika se zařadila mezi progresivní země, které řeší nedostatek volných kapacit v mateřských školách, výstavbou přenosných mateřských škol z prostorových modulů. Město Rychnov u Jablonce tak vyřešilo svůj problém nedostatku kapacit.

Mateřskou školu dodal expert na modulární výstavbu firma KOMA MODULAR CONSTRUCTION. Školka je dvoutřídní se sociálním zázemím a slouží jako pilotní projekt pro ostatní obce, které se potýkají s podobným problémem.

Modulární mateřské školy vedle svých vynikajících tepelných vlastností, splňují i všechny hygienické a protipožární požadavky, stejně jako klasická výstavba. Navíc s výhodou ceny, která je až o 30% levnější oproti standardní výstavbě a s možností demontáže a opětovné montáže na novém místě.

Reportáž TV Z1 při příležitosti otevření první modulární mateřské školky v Rychnově u Jablonce můžete shlédnout na přiloženém videu. Reportáž začíná na stopáži 18:03. 


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU