Inovační firma Zlínského kraje 2010

Vizovická firma Koma Modular Construction je Inovační firmou Zlínského kraje 2010

Zlínský kraj ocenil vizovickou firmu Koma Modular Construction, s.r.o. titulem Inovační firma Zlínského kraje 2010. Toto ocenění předal hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák představiteli firmy Ing. Stanislavu Martincovi v rámci slavnostního úterního večera vyhlášení výsledků soutěže. Místem ocenění výsledků druhého ročníku soutěže organizované Technologickým inovačním centrem a jeho partnery bylo atrium Univerzitního centra Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Koma Modular Construction, s.r.o., která již v loňském ročníku soutěže získala čestné uznání za inovace, zaujala letos nejvíce odbornou porotu soutěže zejména svými inovacemi v oblasti nízkoenergetických modulárních (přenositelných) staveb, které mají široké spektrum využití - rodinné domky, bytové domy, mateřské školy, prodejny apod.

„Ve druhém ročníku soutěže se objevila celá řada firem realizujících zajímavé inovační aktivity, přispívající k rozvoji těchto firem a tím celého regionu. Jsem rád, že i přes složitou situaci v mnoha společnostech ve Zlínském kraji s ohledem na ekonomickou recesi v nedávném období se do soutěže zaregistrovalo 16 inovačních firem, z nichž jsme ocenili ty nejlepší a chceme napomoci ke zviditelnění jejich aktivit. Věřím, že výsledky soutěže budou nejen oceněné, ale i ostatní zúčastněné firmy motivovat k dalšímu rozvoji a o Zlínském kraji se bude stále více hovořit jako o regionu, v němž působí celá řada úspěšných firem," uvedl hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák.

Zlínský kraj vyhlásil letošní ročník soutěže v březnu 2010 a při organizaci této soutěže úzce spolupracoval s Technologickým inovačním centrem a strategickým partnerem Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně. Generálním partnerem soutěže bylo Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje a na zajištění soutěže se partnersky podílela také Česká spořitelna, CzechInvest, Asociace inovačního podnikání ČR, Okresní hospodářské komory Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, Regionální centrum kooperace, Valašskokloboucké podnikatelské centrum, Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský Dvůr a Regionální podpůrný zdroj. Předsedou řídícího výboru pro realizaci soutěže Inovační firma Zlínského kraje je statutární náměstek hejtmana Libor Lukáš, místopředsedou náměstek hejtmana Jaroslav Drozd.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU