Křižovatky architektury 2010

Firma KOMA MODULAR CONSTRUCTION je hlavním partnerem akce KŘIŽOVATKY ARCHITEKTURY zaměřené na modulární výstavbu a architekturu.

Křižovatky architektury již nejsou jen jednodenní konferencí, ale do svého 2. ročníku vstupují obohacené o 4denní studentský workshop, který povede renomovaný mexický architekt Michel Rojkind. Pomyslnou tečku za workshopem udělají architektonické výstavy, které mimo jiné představí výsledky workshopu či tvorbu Michela Rojkinda.

Konference Křižovatky architektury jsou úvodní konferencí odborného doprovodného programu 21. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2010 s podtitulem navazujícím na loňský ročník elegantní, ekologické, ekonomické v kontextu urbanismu. Hlavními tématy budou modulární architektura v kontextu urbanismu a Praha architektonicky pulsující či zakonzervovaná. Vyvrcholením celého programu pak bude přednáška Michela Rojkinda.

Přihlásit se můžete zde.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU