Uvedli jsme do provozu Show Room našich výrobků.

Uvedli jsme do provozu Show Room našich výrobků.

V polovině září jsme uvedli do provozu výstavku zástupců jednotlivých řad našich výrobků. Návštěvník tak může namístě posoudit rozdíly mezi jednotlivými řadami a odzkoušet si funkčnost našich výrobků. Řadu ComfortLine zde zastupuje sestava nízkoenergetických modul M3, která je plně v provozu včetně napojení na tepelné čerpadlo a rekuperaci vzduchu. Sestava modulů M3 je uzpůsobena pro pronájem, takže zde může návštěvník vidět přemístitelné vnitřní příčky a variabilní elektrické vypínače světel, které jsou bezdrátové. Řada ComfortLine se vyrábí ve dvou kategoriích a to v nízkoenergetickém standardu B a v úsporném C. Stavby z modulů ComfortLine si můžete buď koupit, nebo pronajmout.

Řada EconomicLine je zde zastoupena příkladem zařízeného ekonomického domku ze dvou kontejnerů E3E včetně vybavení. Stěny panelů jsou pro příklad opatřeny vinilovými tapetami a čelní stěna domku je pokryta flexibilními cihlovými pásky. Kontejnery E3E jsou unikátní tím, že je lze dopravit na jakéko-li místo v námořních kontejnerech v jednotlivých elementech. Na místě určení se z jednotlivých elementů sestaví kontejnery E3E bez nutnosti použití jeřábové techniky.

Řada StandardLine je na výstavce zastoupena sanitárním kontejnerem kde jsou uvedeny příklady různého stupně vybavení sanitárních místností. Dále je zde vystaven obytný kontejner C3V s vyměnitelnými stěnami a vnitřními příčkami, který je hojně využíván hlavně stavebními firmami při zařízení staveniště.

 


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU