Buňka pro současnou kulturu

Naše sesterská firma KOMA SLOVAKIA podpořila dodáním upraveného staveništního kontejneru kulturní akci nazvanou „Buňka pro současnou kulturu".
Tato buňka je platforma určená pro prezentaci současného umění, otevřený prostor pro realizování různých kulturních aktivit, workshopů, střetnutí, diskusí a výstavních projektů.
Hmotný základ projektu tvoří upravený stavební kontejner, který je po umístění do prostoru funkční a plně schopný poskytnout základní zázemí pro realizaci projektu a jeho aktivit. Objekt je ve své podstatě mobilní i s veškerým potřebným mobiliářem.
První lokalitou je město Nitra, Buňka je umístěná přímo v centru na dočasně nevyužívané parcele. Tento nehostinný prostor se na určitý čas stává místem koncentrovaným děním, kde jsou připravované výstavní projekty, tvořivé dílny pro děti, divadelní představení, instalace apod.

Organizátorem celé akce je oz tab_lab
Vedle naší sesterské firmy KOMA SLOVAKIA projekt podpořili: Nadácia Orange, Nadácia Intenda, Dida s.r.o., Unikov Nitra, Nitrans, BRMBRM.sk, Mesto Nitra, eSystems, Elcomp s.r.o.Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU