Firmě KOMA byl zlepšen bankovní rating

Společenství firem KOMA byl zlepšen bankovní rating i díky úspěšnému zvládnutí krizových let 2009 a 2010. Firma je tak hodnocena jako bezproblémová, která je doporučována k obchodním operacím. Martin Vlašic, Assistant Vice President, Senior Relationship Manager, Citibank Europe plc, k tomu dodává:

Citibank spolupracuje s firmou KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o. od roku 2005. Od té doby jsme prošli společně úspěšnými lety 2005-2008, ale i špatným obdobím let 2009-2010, kdy většina společností utlumovala výrobu a banky snižovaly své úvěrové linky.

Letos byly společnosti KOMA MODULAR opět bez problémů (jako každý rok) obnoveny úvěrové linky na příštích 12 měsíců, včetně schválení dlouhodobého investičního úvěru na nově budovanou výrobní halu ve Vizovicích. Zároveň došlo ke zlepšení našeho interního risk ratingu celé skupiny KOMA a tím pádem i ke snížení rizikových marží, tj. zlevnění úvěrů, hlavně díky dobrým výsledkům společnosti vykazovaným v době krize i v současném období zotavování se z ní, kdy KOMA vykazuje nadprůměrné výsledky v rámci odvětví.

Díky působení Citibank ve světě, vede Citibank účty i sesterských společností, včetně úvěrových linek pro KOMA Slovakia, KOMA RENT i KOMA Space GmbH. V případě dalšího rozmachu společnosti do zahraničí je Citibank připravena firmě KOMA pomoci se správou účtů i v dalších zemích.

V oblasti služeb pro zaměstnance KOMA MODULAR CONSTUCTION s.r.o. nabízí Citibank po dohodě s managementem firmy vedení soukromých účtů všem zaměstnancům společnosti zdarma, včetně tuzemských plateb a příkazů k inkasu, i mezinárodních debetních i kreditních karet.

Citibank poskytuje své služby firmám na českém bankovním trhu již 20 let, celosvětově již 200 let. Při příležitosti tohoto výročí bychom firmě KOMA rádi poděkovali za minulou i stávající spolupráci a předali panu Martincovi za výborné vedení celé skupiny KOMA ocenění TOP Business Partner Citibank.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU