Slavia otevřela nové Fotbalové centrum mládeže

PRAHA/EDEN - Slavia ve čtvrtek 3. listopadu slavnostně otevřela novou budovu Fotbalového centra mládeže, které vyrobila, dodala a smontovala firma KOMA MODULAR CONSTRUCTION. Nové zázemí pro mládežnické celky sešívaných se nachází v areálu v Edenu, mezi atletickým stadionem a tréninkovými hřišti fotbalistů, na místě původních objektů.
Ve dvoupatrové budově najdou zázemí všechny mládežnické týmy od nejmenších přípravek až po U17 (slávisté U18 a U19 hrají na Strahově). Druhé patro je vyhrazeno ženskému fotbalu a šatnám pro hostující týmy.
Ve starém objektu docházelo každou sezonu k velké k rotaci týmů. V novém objektu budou mít oproti tomu všechny týmy od U10 a výše svoji šatnu, která jim bude přidělena až do dorostu. Pouze přípravky budou využívat šatny vyhrazené během soutěžních zápasů týmům hostí.
V přízemí objektu se nachází zázemí pro technické pracovníky (trávníkáři, údržba hřišť a podobně). Bude zde sídlit i sekretariát a trenéři mládeže.
Dvě přístupová schodiště zdobí velkoplošné fotografie Martina Vaniaka a Vladimíra Šmicera. Ty tvoří zároveň bezpečnostní prvek schodiště.
Na přípravě centra se podílel tým technického oddělení Slavie (Organizačně-provozní ředitel Jiří Trepeš, jeho zástupce Jiří Nerad), Josef Mixa (generální ředitel společnosti Phoenix-Zeppelin, která je investorem a dodavatelem stavby), Jan Blecha (ředitel půjčoven Phoenix-Zeppelin), Petr Pína - ředitel občanského sdružení SK Slavia Praha (majitel pozemku), a zástupci firmy Koma Modular Construction Vizovice (výrobce celého modulu).
„Původní buňkoviště mělo být pouze provizorním řešením, nakonec tu ale vydrželo sedm let," vysvětlil organizačně-provozní ředitel Slavie Jiří Trepeš. „Pronájem buněk byl pro Slavii finančně velice nevýhodný. Cílem akce byla likvidace celého provizoria. Model buněk se pro šatny osvědčil. Provoz objektu je ekonomický a navíc je snadné provést i případné úpravy," pokračoval Jiří Trepeš. Celou zprávu si můžete přečíst zde.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU