KOMA patří mezi exportéry roku 2013

Týden před Vánoci roku 2013 dostala naše společnost KOMA dárek pod stromeček, kterého si je třeba vážit. KOMA se totiž umístila na 8. místě v prestižní soutěži EXPORTÉR ROKU 2013 v kategorii středních firem. Stejně jako předchozí ročníky i 19. ročník soutěže EXPORTÉR ROKU se konal pod záštitou Hospodářské komory ČR. Pořadateli soutěže jsou tradičně Střední podnikatelský stav a Asociace na podporu podnikání ČR.

Vyhlášení proběhlo za účasti prezidenta České Republiky Miloše Zemana, předsedy senátu PSČR Milana Štěcha, či předsedy vlády České republiky v demisi Jiřího Rusnoka již tradičně V prostředí Kaiserštejnského paláce. Jsme velmi potěšeni, že jsme uspěli i mezi tradičními velkými exportéry a našim malým dílem přispěli k exportním úspěchům České republiky. Závěr roku 2013 tak nejen díky tomuto ocenění, ale i výhře v soutěži na výstavbu českého pavilonu pro EXPO2015, je velmi úspěšný. KOMA tak cítí závazek vůči České republice, který bude svědomitě plnit i v dalších letech.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU