KOMA pokračuje v prezentaci i na sociálních kanálech

O tom, že jsou v současné době pro prezentaci firem klíčové také sociální média a sociální kanály, asi nikdo nepochybuje. KOMA v posledních letech výrazně zapracovala na stylu a kvalitě své sebeprezentace, kterou pochopitelně nenechává jen v tištěné podobě. Nedávno jsme tak na sociální video kanál Youtube.com umístili nové video seznamující s různými typy modulárních školek.

Video poutavou a vtipnou formou, kdy je kombinovaná kreslená animace s živými lidmi, demonstruje výhody a kvality modulárního KOMA systému a to v konkrétních školských KOMA realizacích. Video bude sloužit pochopitelně nejen na youtube.com, ale také při obchodních jednáních. Video je v českém, anglickém a ruském jazyce. Budeme moc rádi za názory a zpětnou vazbu, zda vás video zaujalo.

Prezentační video si můžete přehrát zde.Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU