Patříme mezi 2% českých firem s ohodnocením D&B TOP Ratingu

Vzhledem k vynikajícím ekonomickým výsledkům a dodržování platební kázně jsme byli oceněni mezinárodně uznávanou firmou D&B ohodnocením Top Rating. Toto ocenění přijímáme s pokorou a chápeme ho jako závazek pro další činnost naší firmy

Jen velice úzká skupina 2% českých a slovenských společností má možnost získat toto prestižní ocenění od nejvýznamnějšího globálního hráče v oboru hodnocení kreditních rizik firem. Ocenění „Top rating", které uděluje společnost Dun&Bradstreet, součást DB Worldwide Network (D&B-NYSE:DNB) nejvýznamnější a jediné celosvětově působící firmy ve svém oboru. Toto logo dává stávajícím a potenciálním obchodním partnerům okamžitě najevo, že patříme mezi nejlépe hodnocené společnosti v ČR a SR z pohledu rizika a dává signál všem obchodním partnerům, že je velmi zajímavé a bezpečné s námi obchodovat.

Co všechno logo D&B TOP Ratingu znamená:

Zvyšuje prestiž společností, které ho vlastní umístěním webloga.

Firmy vlastnící toto ohodnocení nemusí všem současným i potenciálním obchodním partnerům jiným způsobem dokazovat svoji solventnost, jelikož weblogo je stále aktuální, má pravidelně aktualizované datové razítko a pokud na něj ztratí firma nárok, logo zmizí z webových stránek.

Firmy vlastnící toto ocenění šetří spoustu času, energie a dokazování se na svou solventnost, protože stačí, aby si obchodní partner „kliknul" na aktivní weblogo na našich webovských stránkách a hned se mu objeví vysvětlení, co Top rating znamená, kdo ho uděluje a co za ním stojí.

Ohodnocení Top rating zjednodušuje a zrychluje proces obchodování a rozhodování, protože weblogo „Top rating" je okamžitě dosažitelné a má aktuální vypovídací hodnotu právě v tu danou chvíli.

Rozpoznatelnost D&B Ratingu celosvětově díky jednotnému hodnocení.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU