Přístavba oddělení radioterapie v nemocnici v Novém Jičíně

Po osvědčené spolupráci se zdravotnickými institucemi v zahraničí se v novém roce můžeme prezentovat také jednou z prvních zdravotnických realizací v České republice. Prostřednictvím firmy PROBI dodala KOMA přístavbu oddělení radioterapie v nemocnici v Novém Jičíně.

Přístavba je realizace ze 7 modulů řady StandardLine o rozloze 171 m2. V nové části nemocnice se nachází čtyři ordinace a jedna školící místnost. Zajímavostí této realizace je její spojení se současnou budovou, která je konvenční stavbou. Modulární systém KOMA však přesto dokázal elegantně propojit obě budovy, ač jsou řešeny zcela jinou stavební technologií. Dostavba radioterapie v Novém Jičíně tak opět demonstruje vysokou variabilitu a přizpůsobivost modulárního systému KOMA. Fasáda je řešená vodorovnou vlnou, vnitřní stěny a příčky vláknocementovými deskami Fermacell, stropy jsou řešeny sádrokartonem s výmalbou. 


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU