První nízkoenergetická modulární školka v Čechách bude v Otrokovicích u Zlína

Ještě před několika málo lety nebylo příliš představitelné, že by se v České republice tak jako v zahraničí budovaly školské stavby modulárním systémem. KOMA Modular byla první, která se v Čechách do popularizace modulárních školek a škol pustila a byla první, kdo reálně modulární školku v Čechách postavil. Dnes se jedná již o poměrně běžnou formu výstavby. I proto naše společnost přišla s dalším primátem, neboť je první firmou, která vyrobí a postaví nízkoenergetickou modulární školku.

Firemní mateřská školka pro společnost Lapp Kabel bude vystavěna moduly ComfortLine, které KOMA vynalezla zejména na základě celospolečenské poptávky po ekologickém stavění. Velkoformátové moduly ComfortLine budou v tomto případě vyrobeny v nízkoenergetickém standardu, budova bude osazena solárními panely a KOMA ji dodá jako generální dodavatel včetně dětského hřiště. Jedná se tedy po všech stránkách o unikátní projekt a my jsme hrdi, že můžeme být u něho.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU