Začíná V. etapa výstavby v areálu KOMA

Od 1. června spustí KOMA ve svém areálu V. etapu výstavby, jejímž těžištěm bude nové modulární zázemí a jídelna pro zaměstnance. V průběhu května se připravovalo ukončení provozu stávajících šaten a jídelny. To vyvrcholí 31.5.2013 a od 3.června začneme na místě starých šaten a jídelny budovat moderní stavbu z velkoformátových modulů řady ComfortLine.

Tento objekt opět navrhli mladí brněnští architekti Chybík + Krištof, kteří svůj um prokázali již na prvním ročníku architektonické soutěže Modulární architektura vypsané naší firmou. V té době Krištof - ještě student získal jednu z prvních cen za návrh bytového domu. Nový objekt jídelny a šaten nabídne atraktivní řešení nejen z hlediska modulů, ale i z hlediska architektonické kvality. V přízemí budou šatny pro pracovníky, v prvním patře pak bude moderní jídelna s příslušenstvím. Vlastní montáž nového modulárního objektu by měla být spuštěna začátkem července. Na nově budovaný objekt navazuje výstavba inženýrských sítí a příjezdové komunikace na parkoviště pro zaměstnance, které bude na místě staré údržby. Předpokládaný termín otevření nové jídelny a šaten je září 2013.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU