KOMA se osvědčila jako dodavatel sociálních domů do Hamburku

KOMA pokračuje v úzké spolupráci s německou společností COMMA, pro kterou vyrábí kontejnery určené pro stavbu sociálních domů.

První realizace proběhla v říjnu 2012, kdy jsme dodali 5 sociálních domů pro město Hamburk, městskou část Curslack a poté následovala dodávka 6 domů v březnu 2013 do Lewenwerderu. Dále následovaly dodávky do Litzwer Str. v prosinci 2013 a letos v květnu do Rahlstedter Str.. Na podzim proběhne naší výrobou 396 kontejnerů pro oblasti August-Kirch-Straße (14 domů) a Pinneberger Straße (8 domů).

Domy jsou koncipovány tak, že v každé lokalitě je vždy jeden tzv. „ Gemeninschaftshaus“ se třemi bytovými jednotkami a prádelnou. Zbylé domy jsou tzv. "Wohnhaus" se 4 bytovými jednotkami. Každý byt má vlastní koupelnu, sociální zařízení, kuchyň a dva nebo tři pokoje. Bytový dům je sestaven z 18 modulů. Budovy jsou osazeny sekundární sedlovou střechou. Doba výstavby trvá neuvěřitelný jeden až dva týdny!


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU