KOMA účastníkem na PechaKucha Night v Plzni

Projekt PechaKucha [pečakuča] vymysleli a uvedli v život v roce 2003 v Tokiu architekti Astrid Klein a Mark Dytham, zakladatelé architektonického studia Klein Dytham Architecture. Jejich záměrem bylo vytvořit prostor pro setkávání architektů, designérů, grafiků a dalších umělců na jednom místě v jednom čase. Prezentace na PechaKucha – japonský výraz pro zvuk konverzace, je sestaven tak, že každý mluvčí si připraví pro svůj výstup 20 obrázků a každý z nich může komentovat na ploše 20 vteřin; 6 minut a 40 vteřin ho tak dělí od nástupu jeho následovníka.

V České republice se první akce tohoto druhu konala v Praze v roce 2007. Nyní se veleúspěšný projekt dostal i do Plzně, kde byl tak veliký zájem, že diváci zaplnili celé Velké divadlo J. K. Tyla. Mezi řečníky byl na konci listopadu i ředitel KOMA Stanislav Martinec. To, že byla KOMA vyzvána k účasti na tomto druhu akce, vnímáme jako to nejlepší ocenění naší práce. Organizátorům za to velmi děkujeme!


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU