KOMA zavádí trojsměnný provoz

Nejvýznamnější ukázkou toho, že je nějaká firma zdravá a stabilní je fakt, že stabilním zaměstnancem, který navíc vytváří nová pracovní místa. KOMA nově vytváří na 15 přímých pracovních míst a další pracovní místa vzniknout sekundárně u dodavatelů. Tím se stává KOMA mimo jiné významnou společností pro město Vizovice i Zlínský kraj.

„V současné době máme trojnásobně více objednávek než v minulosti, kdy jsme druhou směnu měli vytíženou jen zhruba ze70%. Výroba je prakticky do Vánoc vytížena a navíc již mají obchodní oddělení rozjednané zakázky na 1. kvartál 2015. Proto, abychom mohli uspokojit jak stávající zákazníky, tak nové klienty v požadovaných termínech dodávek, zavádíme třetí směnu. Naši zákazníci jsou totiž spokojeni, když splníme termín a kvalitu, což je pro nás vždy to nejdůležitější“ objasňuje zavedení třetí směny majitel a ředitel společnosti Stanislav Martinec.

Jsme potěšeni, že o modulární systém KOMA je stále větší zájem, vnímáme to jako závazek do budoucnosti.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU