Konkurence se snaží odhalit know-how KOMA i pomocí špionáže

V těchto dnech jsme odhalili špionáž ve Vizovicích v našem výrobním závodě. Jako důkaz předkládáme níže uvedené video, které se tváří jako reklamní video z produkce KOMA. Konkurence se tak snaží odhalit naše unikátní know-how a veřejně ho prezentovat.

Tuto aktivitu musíme jednoznačně odsoudit, byť motivaci konkurence rozumíme. Je totiž stále více zřejmé, že KOMA zabírá příliš místa v oblasti modulární výstavby a architektury, kde se stala nezpochybnitelným leadrem. Dlouhé roky se konkurence snažila inovativní postupy KOMA bagatelizovat. Jenže zákazníci začali požadovat jen to nejlepší a proto se začali hojně přeorientovávat na KOMA.Konkurence tímto propracovaným špionážním videem chce postupy KOMA zveřejnit, aby se i ostatní mohli dostat na stejnou úroveň.

Oficiální stanovisko KOMA je však takové, že inovace vychází z lidí, ze zaměstnanců KOMA. To ostatně ukazuje i video. Vedení vizovické společnosti je proto v naprostém klidu, neboť ví, že žádná špionáž nenahradí takové zaměstnance a inovace, která má KOMA.

Video můžete shlédnout zde Spy Video 14Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU