Model pavilonu Expo 2015, Expo-Bulletin a speciální web věnovaný českému pavilonu

K tomu, abychom ukázali laické i odborné veřejnosti konečnou schválenou verzi českého pavilonu EXPO 2015, který budujeme v Miláně, jsme vytvořili přesný model. Model bude doprovázet všechny prezentační akce týkající se představení připravenosti zemí účastnící se této prestižní akce. Model má již za sebou první premiéru.V rámci prezentace účastníků světové mezinárodní výstavy průmyslu a kultury EXPO 2015 v Miláně byla vidět i společnost KOMA, která je generálním dodavatelem českého pavilonu. V prostorech evropského parlamentu v Bruselu byl vystaven model českého pavilonu. Osobně ho účastníkům představil generální komisař J. F. Potužník. Dalším jednáním byli přítomni také ředitel výstavby Ladislav Slámečka a zástupci italských projektantů Progeca. Součástí širší prezentace byl KOMA modul, který byl vystavěn v Bruselu Pražském domě. Jsme velmi potěšeni, že o společnosti KOMA je slyšet a je jí vidět i v centru evropského dění.

K větší informovanosti průběhu výstavby pavilonu, jsme vytvořili microsite www.pavilon-expo2015.cz. Zde najdete jak informace z průběhu výstavby, tak zajímavosti vázající se k výstavě EXPO.Naleznete zde i historii a zajímavosti ze všech pavilonů pro Expo, kterých se naše země zúčastnila.

Další aktivitou v prezentaci zajímavostí pavilonu EXPO je vydání prvního čísla speciálního Expo-Bulletinu. Máme v plánu ještě do otevření pavilonu vydat další tři čísla. Výstavbou pavilonu vydávání speciálního Expo-Bulletinu naše aktivita nebude končit. Budeme Vás informovat o většině kulturních a doprovodných akcí, stejně tak budeme mapovat rozebrání pavilonu a život pavilonu po výstavě.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU