Přednáška o modulární architektuře v Olomouci

KOMA v České republice dlouhodobě popularizuje modulární architekturu a to zejména díky marketingovému řediteli Martinu Hartovi. Své zkušenosti a vědomosti tentokrát přednášel na mezinárodním festivalu populárně-vědeckých filmů AFO v Olomouci, kde byla KOMA partnerem festivalu.

Přednáška se odehrála v letním kině RWE na Horním Náměstí v budově, kterou festivalu zapůjčila sesterská společnost KOMA Rent. Martin Hart se v přednášce, na níž přišlo přes nabitý festivalový program více než čtyři desítky posluchačů, věnoval historii modulární architektury a zásadním milníkům, které posouvaly modulární výstavbu kupředu. V prezentaci Martin Hart demonstroval na pozadí světové i tuzemské modulární architektury vlastnosti, které výstavbu pomocí modulů definují. Na závěr přiblížil návštěvníkům festivalu desítku špičkových příkladů modulárních architektonických skvostů, které jsou ve světě k dohledání. Po oficiální prezentaci diskutoval s účastníky nad knihami I love Module. 


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU