Pavilon EXPO navštívil ministr zahraničí ČR Lubomír Zaorálek

31. března 2015 navštívil v Miláně český modulární pavilon EXPO 2015 ministr zahraničních věcí České republiky Lubomír Zaorálek. „Jsem hrdý, že pavilon České republiky je prvním pavilonem připraveným k otevření. Zároveň mě těší, že se EXPO koná tentokrát v Evropě, která tak může prezentovat své možnosti a dovednosti,“ prohlásil ministr Zaorálek. V rámci návštěvy se ministr také sešel s realizátory národního pavilonu a s generálním komisařem EXPO 2015 Giuseppem Salou. „Česká vláda vidí v účasti na EXPO velký význam. Ukazuje se, že tento model, kdy do účasti na výstavě vkládá finanční prostředky nejen stát, ale částečně i soukromé firmy, funguje velmi dobře,“ uvedl během prohlídky ministr Zaorálek.

Generální dodavatel českého pavilonu EXPO 2015 KOMA Modular je právě jedním z těchto soukromých subjektů, který do výstavby pavilonu investuje vlastní finanční prostředky.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU