Logistické služby

Doprava

Team profesionálů zajistí dopravu modulů do místa určení dle přání zákazníka.

Ať již se jedná o jednotlivé přepravy nebo i celé projekty spojené s nadměrnou dopravou, nabízíme komplexní logistické řešení na klíč zahrnující vše od návrhu optimálního řešení přes zajištění přepravního povolení nebo zabezpečení průjezdnosti trasy zkušenými specialisty až po asistenční činnost včetně montáže či demontáže silničních zařízení na trase. Svým zákazníkům nabízíme také konzultace budoucích projektů v rámci nadměrné dopravy a samozřejmě i pomoc s výběrem nejvýhodnějšího způsobu nadměrné přepravy nejen v rámci Evropy, ale i ve spojení s jinými druhy dopravy po celém světě. Přeprava je realizována formou jak silniční a železniční, tak i námořní a kombinované dopravy. V případě skladatelných typů kontejnerů a přepravě dílů nabízíme i možnost letecké dopravy.

Naše výhody:

  • odbornost - spolupracujeme pouze s renomovanými partnery v oblasti speciální přepravy, v oblasti námořní a železniční přepravy disponujeme pouze prověřené rejdaře a operátory
  • silniční doprava formou speciálních jednoúčelových vozidel, posádky pravidelně školeny na problematiku nadměrných přeprav
  • kompletní servis - nadměrná povolení, povolení k vjezdu do center měst, trasování s ohledem na rozměry modulů, doprovody nadměrných přeprav, atd.
  • péče o přepravované moduly - dodržujeme oborové normy VDI2702, VDI2700, EN 12195, EN 12640 - 42 , řídíme se požadavky na tzv. Bezpečný náklad.
  • pojištění nákladu - standartně poskytujeme pojištění nákladu na vozidle dle Úmluvy CMR
  • celní deklarace - zajišťujeme celní deklaraci při vývozu z EU, celní odbavení v přístavu, drážní dokumentaci atd. dle sjednané parity a zvolené metody dopravy, zajišťujeme činnost celních projektů
  • exportní balení - provádíme exportní balení jednotlivých modulů dle oborových předpisů silniční, železniční a námořní dopravy
  • skladování - zajišťujeme skladové služby vč. celního skladu
  • manipulace - zajišťujeme nakládku na dopravní prostředek, kotvení dle oborových předpisů ,překládku mezi dopravními prostředky, vykládku a uložení jednotlivých modulů do sestav, zajistíme použití účelových vázacích prostředků. Naši specialisté kalkulují vždy optimální použití jeřábové techniky ( jak s ohledem na požadavek kapacity, tak i místních specifik )

Montáž

Na přání zákazníka provádíme kompletní montáže v tuzemsku i cizině. Montáže provádíme formou šéfmontáže nebo zákazníka zaškolíme pro vlastní provádění montáží.

Montážní čety přichází do kontaktu se zákazníky, proto při výběru montážníků jsou stejně důležité charakterové vlastnosti jako odbornost.

 

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU