Standard Line

Nejprodávanější typ prostorových modulů díky poměru kvality a ceny. S variabilními fasádami, plně volitelným interiérem. Typicky využíván na obytné a sanitární objekty.

Obytné a sanitární kontejnery

Certifikát žárově zinkované oceli

Obytné kontejnery, jejichž nosná kostra je provedena z žárově zinkovaného plechu, mají prodlouženou životnost bez nutnosti dodatečných opravných nátěrů. Obytné kontejnery, nebo chcete-li modulární výstavba, představují novou alternativu ve stavebnictví. Alternativu ekonomickou, finančně nenáročnou a navíc i ekologickou. Pokud se rozhodnete, že chcete rychle (v řádu týdnů) postavit třeba ubytovnu, restauraci, zázemí pro dělníky nebo školku, obytný kontejner představuje ideální řešení. Pokud se rozhodnete realizovat rodinný dům pomocí prostorových modulů, tak jedině z řady ComfortLine a to výjimečně dle zpracovaného projektu specialistou na modulární výstavbu. 

 

Řešení pro školky, ubytovny, sídla firem i sportovní zázemí.

Obytné kontejnery si můžete vybrat podle sebe, žádné vaše přání není nerealizovatelné. Renomované specializované firmy nabízí řadu variant: na výběr jsou samostatné obytné a sanitární kontejnery i složité sestavy, které mohou mít i tři patra. Obytné moduly se tak stávají jedinečným řešením třeba pro zmíněné mládežnické ubytovny nebo pro školky a školy, kterých je v Česku stále nedostatek, ale i jako sídla firem, nemocnice nebo zázemí pro sportovce. 

Ke školkám se pojí i různé formy financování stavby, počínaje klasickým prodejem až po velmi atraktivní pronájem se zpětným odkupem. Školské stavby často těží z výhody modulární výstavy – její flexibility, kdy je možné v reálném čase navyšovat či snižovat kapacitu stavby.

Variabilita

Fasádu si vyberete
 podle sebe

Pokud si myslíte, že kontejnerové domy jsou sice užitečné a ekonomické, ale na pohled nevzhledné, vyvedeme vás z omylu. Na modulární stavby i obytné kontejnery lze aplikovat řadu fasád: od futuristických, přes standardní, až po fasády s přírodními motivy, které budou skvěle korespondovat s krajinou.

Vyhrajte si s interiérem, peněženku to nezrujnuje

Co se týče vnitřku kontejnerového domu, rozhodně nečekejte nějaký strohý kumbál. Vybavení interiéru je opět na vás. Vyhrát si můžete s každou místností nového prostoru. V naší nabídce najdete širokou paletu příslušenství a doplňků. Můžete také využít služeb architekta.

Mobilita

Celý obytný kontejner můžete navíc rychle demontovat a přemístit jinam. Všechny vlastnosti samozřejmě zůstanou zachovány.

Tímto způsobem lze například řešit navyšování kapacity školských staveb v různých městských částech .

Faq / Knowledge base

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU