Standard Line

Nejprodávanější typ prostorových modulů díky poměru kvality a ceny. S variabilními fasádami, plně volitelným interiérem. Typicky využíván na obytné a sanitární objekty.

Obytné a sanitární kontejnery

Certifikát žárově zinkované oceli

Obytné kontejnery, jejichž nosná kostra je provedena z žárově zinkovaného plechu, mají prodlouženou životnost bez nutnosti dodatečných opravných nátěrů. Obytné kontejnery, nebo chcete-li modulární výstavba, představují novou alternativu ve stavebnictví. Alternativu ekonomickou, finančně nenáročnou a navíc i ekologickou. Pokud se rozhodnete, že chcete rychle (v řádu týdnů) postavit třeba ubytovnu, restauraci, zázemí pro dělníky nebo školku, obytný kontejner představuje ideální řešení.

 

Řešení pro školky, ubytovny, sídla firem i sportovní zázemí.

Obytné kontejnery si můžete vybrat podle sebe, žádné vaše přání není nerealizovatelné. Renomované specializované firmy nabízí řadu variant: na výběr jsou samostatné obytné a sanitární kontejnery i složité sestavy, které mohou mít i tři patra. Obytné moduly se tak stávají jedinečným řešením třeba pro zmíněné mládežnické ubytovny nebo pro školky a školy, kterých je v Česku stále nedostatek, ale i jako sídla firem, nemocnice nebo zázemí pro sportovce. 

Ke školkám se pojí i různé formy financování stavby, počínaje klasickým prodejem až po velmi atraktivní pronájem se zpětným odkupem. Školské stavby často těží z výhody modulární výstavy – její flexibility, kdy je možné v reálném čase navyšovat či snižovat kapacitu stavby.

Variabilita

Fasádu si vyberete
 podle sebe

Pokud si myslíte, že kontejnerové domy jsou sice užitečné a ekonomické, ale na pohled nevzhledné, vyvedeme vás z omylu. Na modulární stavby i obytné kontejnery lze aplikovat řadu fasád: od futuristických, přes standardní, až po fasády s přírodními motivy, které budou skvěle korespondovat s krajinou.

Vyhrajte si s interiérem, peněženku to nezrujnuje

Co se týče vnitřku kontejnerového domu, rozhodně nečekejte nějaký strohý kumbál. Vybavení interiéru je opět na vás. Vyhrát si můžete s každou místností nového prostoru. V naší nabídce najdete širokou paletu příslušenství a doplňků. Můžete také využít služeb architekta.

Mobilita

Celý obytný kontejner můžete navíc rychle demontovat a přemístit jinam. Všechny vlastnosti samozřejmě zůstanou zachovány.

Tímto způsobem lze například řešit navyšování kapacity školských staveb v různých městských částech .

Faq / Knowledge base

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down