StandardLine C3V

Obytný modul s vyměnitelnými stěnami, vhodný pro častou změnu dispozice modulárního objektu.

C3V - variabilní kontejnery

Certifikát žárově zinkované oceli

Typ kontejneru C3V je kontejner s s vyměnitelnými stěnami a příčkami C3V.

Kombinací jednotlivých panelů vnějších stěn, který je buď plný, s dveřmi nebo s oknem a vnitřních příček buď plných nebo s dveřmi, přizpůsobíme konečný půdorys dle vašeho přání.

Typ kontejneru C3VF pro účely přepravy je možno skládat rozložené moduly do paketů - na místo jednoho ISO kontejneru je tak možno dopravit až 4ks kontejnerů typu CF.

Fotogalerie varianty Standard Line C3V

Variabilita

Fasádu si vyberete
 podle sebe

Pokud se domníváte, že kontejnerové domy jsou sice užitečné a ekonomické, ale na pohled nevzhledné, vyvedeme vás z omylu. Na modulární stavby lze aplikovat řadu fasád: od futuristických, přes standardní, až po fasády s přírodními motivy, které budou skvěle korespondovat s krajinou.

Vyhrajte si s interiérem, peněženku to nezrujnuje

Co se týče vnitřku kontejnerového domu, rozhodně nečekejte nějaký strohý kumbál. Vybavení interiéru je opět na vás. Vyhrát si můžete s každou místností nového prostoru. K dispozici je pestrá nabídka příslušenství a doplňků, stejně jako řešení na míru přímo pro vás a váš objekt.

Mobilita

Celý obytný kontejner můžete navíc rychle demontovat a přemístit jinam. Všechny vlastnosti samozřejmě zůstanou zachovány. Rozhodně se nemusíte bát, že stavba zruinuje vaše bankovní konto. Obytné kontejnery? Ceník rozhodně neobsahuje astronomické sumy. Naopak. Ušetříte statisíce, někdy i miliony korun oproti klasickým stavbám. Zašlete nám Váš požadavek a obratem získáte přesnou cenovou nabídku.

Faq / Knowledge base

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU