StandardLine C3VF

Obytný modul s vyměnitelnými stěnami a možností přepravy ve složeném stavu tzv. flat-pack.

C3VF - variabilní skladatelné kontejnery

Certifikát žárově zinkované oceli

Kontejner C3VF skladatelný do paketu tzv, flat-pack kontejner. Jednotlivé stěnové panely si může zákazník sám různě kombinovat a zaměňovat. K dispozici má buď plný panel, panel s dveřmi nebo s oknem a vnitřní příčky buď plné nebo s dveřmi.

C3VF pro účely přepravy je možno skládat rozložené moduly do paketů - na místo jednoho obytného kontejneru C3L, je tak možno dopravit až 4ks kontejnerů typu C3VF.

 

Fotogalerie varianty C3VF StandardLine

Variabilita

Fasádu si vyberete
 podle sebe

Pokud se domníváte, že kontejnerové domy jsou sice užitečné a ekonomické, ale na pohled nevzhledné, vyvedeme vás z omylu. Na modulární stavby lze aplikovat řadu fasád: od futuristických, přes standardní, až po fasády s přírodními motivy, které budou skvěle korespondovat s krajinou.

Vyhrajte si s interiérem, peněženku to nezrujnuje

Co se týče vnitřku kontejnerového domu, rozhodně nečekejte nějaký strohý kumbál. Vybavení interiéru je opět na vás. Vyhrát si můžete s každou místností nového prostoru. K dispozici je pestrá nabídka příslušenství a doplňků, stejně jako řešení na míru přímo pro vás a váš objekt.

Mobilita

Celý obytný kontejner můžete navíc rychle demontovat a přemístit jinam. Všechny vlastnosti samozřejmě zůstanou zachovány. Rozhodně se nemusíte bát, že stavba zruinuje vaše bankovní konto. Obytné kontejnery? Ceník rozhodně neobsahuje astronomické sumy. Naopak. Ušetříte statisíce, někdy i miliony korun oproti klasickým stavbám. Zašlete nám Váš požadavek a obratem získáte přesnou cenovou nabídku.

Faq / Knowledge base

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU