Store Line

Kontejnery určené pro skladování nářadí či materiálu.

Skladové kontejnery STORE LINE

Certifikát žárově zinkované oceli

Co jsou to skladové kontejnery? Skladové kontejnery vám poskytnou prostor pro pohodlné uložení materiálu - třeba na stavbě nebo kdekoliv jinde. Skladový kontejner je vyrobený z plechu a je nezateplený, na přání zákazníka však lze zateplení provést.

Kontejner lze upravit podle vašeho přání

Skladové kontejnery samozřejmě mohou mít i elektroinstalaci nebo sanitární vybavení. Variabilita je skutečně obrovská, skladové kontejnery lze upravit podle přání toho nejnáročnějšího zákazníka.

Ušetříte peníze, čas i starosti

Pokud se rozhodnete pro skladový kontejner vyrobený zkušenou firmou, rozhodně se nemusíte bát, že se nedoplatíte. Ušetříte i starosti. Kontejner k vám bude dopraven doslova za chvíli, jeho instalaci navíc můžete nechat na odborných pracovnících.

Varibalita

Fasádu si vyberete
 podle sebe

Pokud se domníváte, že kontejnerové domy jsou sice užitečné a ekonomické, ale na pohled nevzhledné, vyvedeme vás z omylu. Na modulární stavby lze aplikovat řadu fasád: od futuristických, přes standardní, až po fasády s přírodními motivy, které budou skvěle korespondovat s krajinou.

Vyhrajte si s interiérem, peněženku to nezrujnuje

Co se týče vnitřku kontejnerového domu, rozhodně nečekejte nějaký strohý kumbál. Vybavení interiéru je opět na vás. Vyhrát si můžete s každou místností nového prostoru. K dispozici je pestrá nabídka příslušenství a doplňků, stejně jako řešení na míru přímo pro vás a váš objekt.

Mobilita

Celý kontejner můžete navíc rychle demontovat a přemístit jinam. Všechny vlastnosti samozřejmě zůstanou zachovány. Rozhodně se nemusíte bát, že stavba zruinuje vaše bankovní konto. Obytné kontejnery? Ceník rozhodně neobsahuje astronomické sumy. Naopak. Ušetříte statisíce, někdy i miliony korun oproti klasickým stavbám. Zašlete nám Váš požadavek a obratem získáte přesnou cenovou nabídku.

Faq / Knowledge base

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU