StandardLine C3L

Nejprodávanější typ prostorových modulů díky poměru kvality a ceny. S variabilními fasádami, plně volitelným interiérem. Typicky využíván na obytné a sanitární objetky.

C3L - obytné kontejnery

Certifikát žárově zinkované oceli

Standardní obytné 8´ až 20´ kontejnery. 3x stohovatelné kontejnery vhodné jako ubytovací, kancelářské a stavební kontejnery, využitelné pro stavby dočasného charakteru pro různé účely.

Vhodné jako ubytovací a kancelářské kontejnery využitelné pro stavby dočasného charakteru pro různé účely. 

Tyto kontejnery jsou kompletně vybavené výplněmi otvorů, úpravou povrchů, elektroinstalacemi a sanitárním zařízením.

Vhodné pro stavby trvalého charakteru s možností využití demontáže a opětovné montáže na novém místě.

Variabilita

Fasádu si vyberete
 podle sebe

Pokud se domníváte, že kontejnerové domy jsou sice užitečné a ekonomické, ale na pohled nevzhledné, vyvedeme vás z omylu. Na modulární stavby lze aplikovat řadu fasád: od futuristických, přes standardní, až po fasády s přírodními motivy, které budou skvěle korespondovat s krajinou.

Vyhrajte si s interiérem, peněženku to nezrujnuje

Co se týče vnitřku kontejnerového domu, rozhodně nečekejte nějaký strohý kumbál. Vybavení interiéru je opět na vás. Vyhrát si můžete s každou místností nového prostoru. K dispozici je pestrá nabídka příslušenství a doplňků, stejně jako řešení na míru přímo pro vás a váš objekt.

Mobilita

Celý obytný kontejner můžete navíc rychle demontovat a přemístit jinam. Všechny vlastnosti samozřejmě zůstanou zachovány. Rozhodně se nemusíte bát, že stavba zruinuje vaše bankovní konto. Obytné kontejnery? Ceník rozhodně neobsahuje astronomické sumy. Naopak. Ušetříte statisíce, někdy i miliony korun oproti klasickým stavbám. Zašlete nám Váš požadavek a obratem získáte přesnou cenovou nabídku.

Faq / Knowledge base

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU