První modulární pozdrav z Vizovic v roce 2016

Krásný zimní modulární den,

Zasíláme všem příznivcům modulární architektury a výstavby, našim zákazníkům a fanouškům i těm, kteří navštěvují náš web pravidelný KOMA e-bulletin o novinkách ze světa modulární architektury a výstavby.

KOMA na konci roku zaznamenala významný úspěch v podobě ocenění celostátní soutěže Firma roku 2015. Ocenění zřejmě přišlo i v kontextu výstavby ceněného pavilonu EXPO 2015, kde Česká republika díky modulární stavební technologii KOMA získala četná prvenství. Posledním prvenstvím je i to, že Česká republika vrátila jako první pozemek, na kterém stál její pavilon. Modulární výstavba KOMA tak ukázala jednu se svých předností – rychlost. Česká republika byla totiž první z pětapadesáti zemí, které stavěly vlastní pavilony. V lednu 2016 také vizovická KOMA Modular a vídeňská KOMA Space slavnostně předaly nedaleko Kyjeva dvě budovy určené pro rodiny bez domova z východní Ukrajiny. Jedná se o pilotní projekt vlastního humanitárního programu KOMA for WORLD, jež skupina KOMA spustila ve spolupráci s Diakonií Českobratrské církve evangelické a ukrajinskou organizací Otcův dům. V České republice se KOMA na přelomu roku 2015/2016 soustředila na veřejnou samosprávu. Stala se generálním partnerem Regionservisu, který pořádá pro zastupitele měst a obcí konference či workshopy a postavila také centrum volného času v Brně v městské části Medlánky.

Modulární architektuře můžete fandit na https://www.facebook.com/modularni.architektura a společnosti KOMA na https://www.facebook.com/KOMAmodular. Potěšíte nás, když se stanete našimi fanoušky.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další zajímavé projekty.

Hezký den

Martin Hart

Obsah E-Bulletinu zobrazíte  zde


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU