E-Bulletin 04/2017

Krásný jarní modulární pozdrav z Vizovic.

Zasíláme všem příznivcům modulární architektury a výstavby, našim zákazníkům a fanouškům i těm, kteří navštěvují náš web, pravidelný KOMA e-bulletin.

Úspěšně jsme zahájili rok 2017, rok kdy slavíme 25 let na trhu. Za tuto dobu jsme zvýšili tržby 50x, zaměstnanost 3x a produktivitu 4x. Překonali jsme úbytek poptávek z konce minulého roku a máme rozjednány zajímavé modulární zakázky, o kterých vás budeme průběžně informovat. V tomto roce oslav dvacetipěti let chystáme více společenských akcí, kdy nebude chybět ani den otevřených dveří, kdy se můžete na vlastní oči seznámit, jak se vyrábí modulární stavby. V tomto e-bulletinu se ještě vracíme k umístění City modulů na náměstí Svobody v rámci adventu. O City moduly je stále větší zájem, takže i v tomto roce je budete moci potkávat na různých významných kulturních a edukativních akcí po celé České republice, ale i v zahraničí. Počátkem roku jsme slavnostně předali model pavilonu EXPO do Národního technického muzea v Praze, kde si našel místo vedle významných modelů českých staveb. Dále jsme uvedli na trh modul pro rekreaci a jako první jsme v modulech uplatnili difúzně otevřené stěny. Nechybí ani prezentace modulárních objektů pro podnikání jako autobazar Das Welt nebo zázemí pro Automotiv Jihlava. Koncem minulého roku jsme také adoptovali sesterskou firmu Dosting, která rozšířila naši skupinu KOMA Group. Dosting je specialista na fasádní systémy a výplně otvorů, takže se významně rozšířila i nabídka KOMA Modular o tyto systémy.

Modulární architektuře můžete fandit na https://www.facebook.com/modularni.architektura a společnosti KOMA na https://www.facebook.com/KOMAmodular. Potěšíte nás, když se stanete našimi fanoušky.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další zajímavé projekty.

hezký den

Martin Hart


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU