E-Bulletin 07/2017

Krásný letní pozdrav z Vizovic.

Zasíláme všem příznivcům modulární architektury a výstavby, našim zákazníkům a fanouškům i těm, kteří navštěvují náš web, občasník KOMA e-bulletin.

Máme tady pravé české léto, kdy vedra stíhají bouřky a někdy si můžeme odpočinout i při deštivém počasí. Je to příjemná změna oproti minulým tropickým létům.  Stává se již tradicí, že konec jara a začátek léta je ve znamení zvýšené poptávky pro využívání našich City modulů. Opět byly naše moduly významnou součástí akcí jako je Zlínský filmový festival, Zlín Design week nebo Ynspirology, které pořádá tanečník a choreograf Yemi.A.D., ale i na Slováckém létě nebo Kině na hranici či Colours  of Ostrava. Letos ale měly City moduly premiéru na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, kde tvořily zázemí pro Českou televizi a stejně jako v loňském roce pomáhaly prezentovat nové modely automobilky BMW. City moduly se tak stávají prostorovou značkou naší firmy.

Vedle úspěšné realizace City modulů upozornila na sebe naše firma i v mezinárodním měřítku. KOMA byla vybrána mezi tři firmy, které budou dodávat v nastávajících letech  moduly pro agencii EU - European Asylum Support Office.

Ve spolupráci s firmou VIVA a Tescoma jsme navázali na velmi populární řemeslné inkubátory pronájmem mobilních dílen.

V letošním roce slavíme 25 let působení naší firmy na trhu a tak podobně jako před pěti lety jsme otevřeli brány naší firmy na Den otevřených dveří a nechali jsme tak nahlédnout do kuchyně lídra modulární výstavby. Akce byla oživena atrakcemi pro všechny věkové kategorie a i když nám počasí nepřálo, tak se takřka půl tisícovka návštěvníků skvěle bavila.

Modulární architektuře můžete fandit na https://www.facebook.com/modularni.architektura a společnosti KOMA na https://www.facebook.com/KOMAmodular. Potěšíte nás, když se stanete našimi fanoušky.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další zajímavé projekty.

hezký den

Martin Hart


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU