Krásný zimní modulární pozdrav

Krásný zimní pozdrav z modulárních Vizovic. Máme za sebou rok 2017, kdy jsme oslavili 25 let působení na trhu. V uplynulých letech jsme zažili vzestupy i pády, ale každá nová zkušenost nás utvrdila v tom, že jdeme správnou cestou. Prosadili jsme v tuzemsku výstavbu modulárních školských staveb a progresivní investoři využívají výhod modulárních staveb. Což dokazuje několik posledních referencí.  Chceme i nadále určovat směr modulárních staveb a chystáme v tomto roce další technické a designové překvapení jako dokončení přemístění EXPO pavilonu nebo zprovoznění čtyřpodlažního solidárního hotelu na Seině a další technická vylepšení stávajících výrobkových řad a možná se dočkáme i zcela nové unikátní výrobkové řady.

Modulární architektuře můžete fandit na https://www.facebook.com/modularni.architektura a společnosti KOMA na https://www.facebook.com/KOMAmodular. Potěšíte nás, když se stanete našimi fanoušky.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další zajímavé projekty.

Hezký den

Martin Hart


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU