Architektonicky čistý modulární office Sanibell

V rámci pravidelných inspiračních modulárních novinek vám tentokrát prezentujeme práci nizozemského ateliéru ROOSROS architekten, který navrhl pro firmu SANI BELL BV decentní a přitom inspirativní modulární office, jenž svým designem ctí filozofii firmy. Sanibell je společnost dodávající nábytek nejvyšší kvality, včetně koupelnového vybavení.

Budovu charakterizují napříč naskládané moduly, které vytvářejí přirozené napětí, avšak ne na úkor lehkosti a elegance, působící také na přilehlé vodní hladině. Toto vše podtrhuje i použití materiálů a špičková kvalita rafinovaných detailů. Vše je mimořádně stylistické. Omítky, použití skla i extrémně štíhlé okenní rámy propůjčují budově nádech jednoduchosti, čistoty a dokonalosti. 

Interiér je v kontrastu s exteriérem možná až nečekaně robustný a odolný. Je v něm vidět použití stavebních materiálů, které jsou demonstrovány svojí přirozeností a veškeré instalace jsou odkryté. Interiér tedy působí industriálně, což je po dojmu z exteriéru jistý moment překvapení.

I na tomto projektu tedy modulární architektura dokazuje, že pokud ji uchopí kvalitní architekti, tak je výsledkem elegantní a designově atraktivní stavba. Záleží jen na odvaze a kreativitě architektů.

Architekti: RoosRos Architecten
Místo: Oud-Beijerland, Nizozemsko
Rok výroby: 2013
Fotografie: P. Kamp


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU