Koby Cottage v Albion v Michiganu

Dům navržený Brooklynským architektonickým studiem Garrison Architects slouží jako dočasné ubytování rodičům, kteří přijedou navštívit své děti do internátní školy v Albionu v Michiganu. Při výstavbě modulárního domu byl poprvé použit Kullman Frame System, čož je extrémně silný a efektivní modulární systém prostorového rámu, který je je tvořen dutými ocelovými trubkami a velkými ocelovými nosníky.

Koby Cottage je prototyp konstrukce představující systém určený pro výstavbu vícepodlažních modulárních staveb - jeho ocelový prostorový rám má jedinečnou schopnost dosáhnout výšky dvanácti pater s pomocí patentovaného připojovacího systému.

Dům se skládá ze dvou ložnic, dvou koupelen, kuchyně a jídelny s obývacím pokojem, který je umístěn na spoji mezi dvěma moduly. Spoj modulů v obývací části je tvořen skleněnou střechou a stěnami a je tak nejsvětlejší místností v domě. Díky zapojení bílé a světlého dřeva je ze stavby cítit svěžest a jasnost. Na střeše jednoho modulu se nachází dřevěná terasa s výhledem na jezero.

Montáž domu, která trvala 48 hodin, si můžete prohlédnout zde.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU