YASUTAKA YOSHIMURA ARCHITECTS

Modulární japonský hotel

Skupina japonských architektů YASUTAKA YOSHIMURA ARCHITECTS navrhla a zrealizovala na pobřeží v Jokohamě modulární bytový komplex.

Poslední vítězové architektonické sotěže, Tomáš Henel a Ondřej Fiala navrhli nezávisle podobný bytový komplex. Což na jedné straně dokazuje kreativitu mladých českých a slovenských architektů a na druhé straně udržitelnost modulární výstavby v praxi. Věříme, že podobné návrhy uvidíme v 5.ročníku architektonické soutěže, která bude ukončena 28.2.2011.

Obytný soubor z pobřeží Jokohamy byl postaven z jednotlivých modulů, které byly vyrobeny v Thajsku a dovezeny a smontovány v Japonsku. Každou bytovou jednotku tvoří dva moduly postavené na sebe, kde je v přízemí kuchyně s obývací místností. Minimalistické vnitřní schodiště spojuje tyto dva moduly. V podkroví je umístěna ložnice s průhledem do obýváku. Velká koupelna je umístěna v přízemí pod ložnicí. Přirozené osvětlení každého modulu zabezpečují okna umístěna přes celé čelo jednotlivých modulů.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU