Stavbou roku Zlínského kraje je náš EXPO pavilon

Přemístěný EXPO pavilon, který jsme upravili na multifunkční budovu pro galerii a sídlo naší firmy získal nejvyšší cenu v soutěži Stavba roku 2018 Zlínského kraje, Grand Prix architekta Pavla Nováka. Grand Prix se v soutěži neuděluje každý rok, ale pouze mimořádným stavebním počinům, jde o šestou cenu udělenou v soutěži, která se letos konala 17. rokem.

Odborná porota u objektu společnosti KOMAMODULAR ocenila kultivovanost stavby i její provedení. "Velmi nás potěšila celková kvalita díla, je to ukázka zcela jiné stavební technologie, je to modulární systém, je to ukázka toho, jakým způsobem se dají objekty postavit z tohoto systému. Takovou úroveň, kvalitu prací, řešení detailů, interiérového řešení, to se vidí málokdy. Navíc doplněno vynikajícím dílem výtvarníka Lukáše Rittsteina a Báry Šlapetové, což je v rámci republiky ojedinělé," uvedla předsedkyně poroty  Ing.arch. Dagmar Nová.

EXPO pavilon navrhla dvojice mladých, dnes už mezinárodně uznávaných  architeků CHYBIK + KRISTOF. Interiér pro administrativní budovu upravila skupina OLGOJ CHORCHOJ.

V minulosti dostaly Grand Prix tři objekty v bývalém zlínském baťovském průmyslovém areálu, a to Podnikatelské a inovační centrum, Baťův mrakodrap a Baťův institut, také hospic Citadela ve Valašském Meziříčí, loni ji získal Vzdělávací komplex zlínské Univerzity Tomáše Bati, který navrhla architektka a zlínská rodačka Eva Jiřičná a její pražský kolektiv.

Jako třešinku na dortu byla oceněna Čestným uznáním i druhá modulární stavba Solidární hotel na Seině v kategorii Stavby realizované mimo území Zlínského kraje.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU