CITY moduly oslovily účastníky festivalu Designblok

V podzimních měsících roku 2015 se setkávali Pražané i návštěvníci naší metropole se CITY moduly téměř na každém kroku. Mezi prestižní akce patřil bezpochyby veletrh DesignBlok 2015.

KOMA měla své atypické CITY moduly na Designbloku již podruhé. Tentokrát mohli návštěvníci festivalu potkat po Praze tři instalace a to jak v prostoru holešovického výstaviště, které bylo letos hlavním dějištěm veletrhu, tak tradičně v ulici na Příkopech. Návštěvníci Designbloku se mohli zastavit v několika bílých CITY Modulech, kde byla ve spolupráci s firmami mmcité a BigBoard Praha umístěna instalace iniciativy Pro lepší město s cílem upozornit na nízkou kvalitu městského mobiliáře v Praze. CITY Moduly se zde ukázaly jako oživující městský prvek vhodný i do historického prostředí.Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down