CITY moduly jako showroom luxusních aut

CITY moduly opět uspěly! Tentokrát v záři festivalových reflektorů na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

Architektonický koncept BMW Lounge navrhlo studio Olgoj Chorchoj, designér roku 2015, nedávno oceněné prestižní cenou Red Dot Award, ve spolupráci se studiem CMC Architects, jedním z největších architektonických ateliérů působícím v České republice. Spojení těchto špičkových architektů a designérů se špičkovými automobily a našimi CITY moduly a navíc v kontextu takto významné kulturní akce jako je filmový festival kategorie A v lázeňských Karlových Varech, je pro KOMA významnou událostí.

Cílem konceptu showroomu bylo zaměření na budoucnost. V expozici BMW Lounge tak návštěvníci viděli poprvé v České republice např. vrcholné dvanáctiválcové BMW M760Li Individual, BMW i8 Protonic Red, automobily BMW M, stejně jako koncept motocyklu BMW Concept 101. Dá se tedy říci, že budoucnost v modulární architektuře v podobě CITY modulů prezentovala budoucnost značky BMW. Ideální to spojení.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU